Sadakatsiz Finalinde Beklenmedik Barış! Asya ve Derin Güzel Ayrıldı!

Sadakatsiz Finalinde Beklenmedik Barış! Asya ve Derin Güzel Ayrıldı!

Kanal D dizisi Sadakatsiz'in finali çok konuşuldu. Derin ve Asya arasındaki gelişmeler dizide gündem haline geldi. Volkan'ın ölümüyle birlikte pek çok kişi şok yaşadı diyebiliriz. Peki ya dizinin finalinde başka neler oldu? İşte son dakika gelişmeleri ve Sadakatsiz'in final bölümü...

A+A-

Sadakatsiz dizisinin final bölümü geçtiğimiz gün yayınlandı. Kanal D dizisinde ekrana gelen gelişmeler gözler önüne serildi. Pek çok kişinin yakından takip ettiği dizide öyle şeyler yaşandı ki herkes şok oldu. Peki ya sevilen yapım hakkında neler biliyoruz? Gündemde bomba etkisi yaratan Asya ve Derin arasındaki konuşma çok konuşulacak. Sosyal medyada bu sahneye ilişkin bir sürü video paylaşıldı bile.

Asya Derin'i Kurtardı!

Volkan'ın ölümünden sonra Derin'in Asya'yı aradığı ve yaşamına son vermek istediği biliniyor. Asya ise Derin'in kendini atacağı yere onun peşinden gidiyor. Sonrasında ise hayatını kurtarmak için hamlede bulunuyor. Kızı için yaşaması gerektiğini hatırlatıyor. Bu gelişme ile beraber herkes şaşırdı. Çünkü kimse ikili arasında böyle bir gelişme yaşanmasını beklememekteydi.

Adeta Dost Oldular

O günden sonra ikilinin dost olduğu ve daha iyi anlaştığı belirtiliyor. Tedavi gören Derin, eskisinden çok daha iyi oluyor. Bir zamanlar ikilinin arasını tamamen mahveden Volkan hayatını kaybederken, Derin ile Asya dost oluyor. Kanal D dizisi oldukça ilginç bir final yaptı ancak izleyiciler memnun kaldı.