Sadakatsiz Hayranlarına Bomba Gibi Haber! Tarık Emir Tekin Müjdeyi verdi…

Sadakatsiz Hayranlarına Bomba Gibi Haber! Tarık Emir Tekin Müjdeyi verdi…

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz den sürpriz haberler var. Dizinin Selçuk karakteri Tarık Emir Tekin ile diziye dair her şey. Dizi hakkında konuşan Tekin ilginç şeyler söyledi. Dizinin ne zaman ekranlara geleceğini de söyleyen Tekin dizideki karakteri hakkında bakın neler söyledi. Sadakatsiz dizisi yakında ekranlara mı dönüyor….

A+A-

Doctor Foster’dan uyarlanmış olan Sadakatsiz dizisi başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk ve Burak Sergen’in gibi birbirinden başarılı oyuncuları bulundurmaktadır. Yasak aşkın anlatıldığı dizi oyuncuların güçlü karakteri ve değişik hikayesi ile ekran başındaki izleyiciye kendisini sevdirmeye başardı. Ekranlara geldiği gün reyting rekorları kıran dizi şimdi sezon finalinde dizi hakkında bilgiler ise dizinin Selçuk’un dan geldi.

Sadakatsiz Dizinin Selçuk’u Açıklıyor!

Eski milli futbolcu Metin Tekin ile başarılı şarkıcı Şevval Sam’ın oğlu Tarık Emir Tekin son yılların en iyi çıkış yapan oyuncuları arasında yer alıyor. Sadakatsiz dizisindeki Selçuk karakteri ile karşımıza çıkan başarılı oyuncu dizideki performansı ile adından sıkça söz ettirmeye başardı. Dizideki karakteri ile ilgili soruları cevaplayan oyuncu normalde sinirli olmadığını söyledi. Aynı zamanda Akis isimli sinema filminde yer alan ve filmin ödül aldığı için mutlu olduğunu söyleyen başarılı oyuncu şu sözleri söyledi; “Bizim çok güzel bir yabancı filmimiz oldu, o çıktı onun güzel dönüşleri var. En iyi yabancı film ödülü aldı” dedi.

Sadakatsiz Dizisinin Yeni Sezon Tarihi!

Sadakatsiz dizisinin yeni sezonu ve hayranlarının ilgisi hakkında da konuşan Tekin, “Tüm izleyicilerimiz takdiri, çok mutlu ediyor beni. Çok güzel bir sezon oldu. Ağustos gibi yavaş yavaş herhalde ikinci sezonu çekmeye başlarız” dedi. Anlaşılan Sadakatsiz Eylül ayının ortalarına doğru 2.sezonu ile ekranlara geri dönebilir.