Sadakatsiz Kanal D'de Neden Yok? Sadakatsiz Yeni Sezonu İptal mi Oldu?

Sadakatsiz Kanal D'de Neden Yok? Sadakatsiz Yeni Sezonu İptal mi Oldu?

Sadakatsiz dizisinin 2. sezonu beklenirken farklı bir dizinin yer alması izleyicilere panik yaptırdı. Çünkü dizi uzun zamandır bekleniyordu. Peki Sadakatsiz yayınlanmayacak mı? Dizi iptal mi edildi? Merak edilen gelişmelerle beraber Kanal D'ye tepki gösterildi. İşte dizi için verilen karar...

A+A-

Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz'in bu hafta ekrana gelmesi bekleniyordu. Ancak kanalın aldığı karar herkesi üzdü. Çünkü farklı bir dizi yayınlandı. Üstelik bu dizinin ismi Yargı. Yani yeni başlayan bir dizi her hafta Çarşamba akşamı ekrana mı gelecek? Hal böyle olunca Çarşamba günlerinin reyting birincisi Sadakatsiz sekteye uğrayabilir. Kanalın bu kararı olumlu karşılanmadı. Sadakatsiz dizisi ne zaman yayınlanacak merakla bekleniyor. 2. sezonuyla heyecanlandıran dizi için bekleyiş sürmekte.

Sadakatsiz Ne Zaman Yayınlanacak?

Sadakatsiz dizisi 29 Eylül Çarşamba günü ilk bölümünü yayınlıyor. Böylelikle dizideki hikaye kaldığı yerden devam edecek. Başrolde oynayan Melis Sezen, Cansu Dere ve Caner Dindoruk, büyük ilgiyle takip edilecek. Derin karakterinin sakat kaldığı görüldü. Fragmana bakacak olursak yeni sezon çok yoğun geçecek. Çünkü hiç beklenmedik olaylarla karşılaşacağız.

Sadakatsiz'de Ayrılık Var mı?

Sadakatsiz dizisinde şimdilik bir ayrılık yaşandığına şahit olmadık. Öyle bir haber de gelmedi. Bu nedenle dizi kadrosunda bir eksilme olmadan devam edileceği vurgulanıyor. Yalnızca misafir oyuncuların ekrana veda ettiği haberi geldi. Onun haricinde kemik kadro oynamayı sürdürecek. Kanal D ise reyting kaybetmek istemiyorsa Sadakatsiz dizisini bir an önce yayına almalı.

 

Etiketler : ,