Sadakatsiz Melis Sezen Bombayı Duyurdu! Reyting Patlaması Yaşanacak!

Sadakatsiz Melis Sezen Bombayı Duyurdu! Reyting Patlaması Yaşanacak!

Sadakatsiz'in yeni bölümünde Melis Sezen'in yaptığı paylaşım izleyicileri şimdiden heyecanlandırdı. Dizinin asi karakteri Derin'in Volkan'la kavga ettiği sahneden sonra kimsenin olmadığı ve dağılmış eve Asya Arslan giriyor. Bu andan sonra Derin'in kaybolması ve tüm suçun Volkan'a kalması beklenmekte. Tıpkı bir süre önce gelecek bölümden kesitlerin gözüktüğü sahneler gibi bir durumla karşılaşacağız.

A+A-

Sadakatsiz'in her bölümü gittikçe heyecanlı hale gelmeye başlıyor. Yaklaşık 1 ay öncesinden beri dizinin önümüzdeki zaman diliminde yaşanacaklarıyla ilgili kesitler gösteriliyordu. Derin'in kaybolması ve suçlunun Volkan olarak görülmesi gibi pek çok detay ekranlarda izletilmişti. Bir süredir herkes bu sahnelerin gelmesini bekliyordu. Beklenen de oluyor gibi gözüküyor. Yakın zamanda Sadakatsiz izleyicileri, daha önce hiç görmediği anlara tanıklık edecek. Büyük müjdeyi veren isim ise Melis Sezen oldu.
Melis Sezen Müjdeyi Sosyal Medyadan Paylaştı!
Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat veren Melis Sezen, sosyal medya hesabın üzerinden yaptığı duyuruda dizinin yeni bölümünün gerçekten de akıllara durgunluk verecek sahnelerle donatıldığını belirtti. Bunu ise yalnızca tek bir görsel ve cümle ile duyurmuş oldu. Ancak fragmanı izleyenler Melis Sezen'e fazlasıyla hak verdi. Çünkü uzun zamandır beklenen kaybolma ve kavga anları gerçekleşiyor. Bu sefer Volkan'ın başı büyük bir belaya girecek.


Sadakatsiz Derin Kaybolacak!
Sadakatsiz'in yeni bölümünde Derin'in kaybolmasına ve evin yerle bir olmasına tanıklık edeceğiz. Büyük bir kavga sonrasında Derin'in ortadan yok olması ve hemen ardından yaşanan sürpriz sahne ile izleyiciler sahnenin devamını iple çekecek.


Asya Derin'in Evine Giriyor!
Asya, kavgadan sonra dağılan ve ortada kimselerin olmadığı boş eve giriyor. Fragmanda yer alan görüntüye göre Sadakatsiz'in favori karakteri Asya'nın kapısı açık eve girmesi sonrası yaşadığı şaşkınlık izleyicinin dikkatini çekti. Eğer diziyle ilgili yeni bir gelişme daha yaşanırsa Sadakatsiz'in reytingleri şüphesiz daha da çok artacak. Her hafta zirveye oynayan başarılı dizinin önemli karakterlerle daha iyi işler çıkartacağı düşünülüyor. Her karakterin ayrı bir vizyonu ve hikayesi olduğu için başarının devamı gelecek.