Sadakatsiz Oyuncusu Kayıp Oldu! Ünlü Oyuncu Öldürüldü mü?

Sadakatsiz Oyuncusu Kayıp Oldu! Ünlü Oyuncu Öldürüldü mü?

Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm fragmanında işler bir hayli karışır. Derin'in ortadan kaybolsa ile bütün gözler Volkan'a çevrilir. Derin nereye kayboldu? Derin öldü mü? Melis Sezen diziden ayrılıyor mu? Dizide Derin'in kaybolmasının suçlusu Volkan mı olacak? İşte diziye dair tüm detaylar...

A+A-

Sadakatsiz dizisinde Derin şok edici bir olay yaşayacak. Dizinin 24. bölüm fragmanında Derin’in kayıplara karışması merak uyandıracak. Sadakatsiz dizisinin son bölümünde Derin’in birdenbire ortadan kaybolması Volkan'ı telaşlandırdı.

Sadakatsiz dizisinin 24. bölüm fragmanında Derin karakterine hayat veren Melis Sezen'in olmaması izleyenleri şaşırttı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Derin’in ortadan kaybolması hem Güçlü ailesini hem de Volkan'ı telaşlandırır.

Bütün Gözler Volkan’a Yoğunlaşır

Bütün gözler Volkan’a yoğunlaşır. Derin’in bulunması için ailesi polis ekiplerini seferber ederken şüpheliler de bu esnada sorguya çekilmeye başlar.

Şüphelilerin ilk başında ise Volkan gelir. Derin’in annesi Gönül polisi Asya yönlendirirken gördüğü bir mesaj ile bütün dikkatini Volkan'a yoğunlaştırır. Annesi Volkan’ın kızına zarar verdiğini düşünerek hareket eder.

Derin Bulundu mu?

Derin bulundu mu? Asya kendisini olayın dışında tutmaya karar verir. Fakat düştüğü çıkmazlar onu zor bir durumun içine sokar. Ardından ortaya çıkan sürpriz tanıklar ve ipuçları soruşturmanın seyrini beklenmedik bir şekilde değiştirir. Polis ekipleri tanık ve ipuçları seyrinde hareket eder. Derin bulunacak mı?

Etiketler :