Sadakatsiz'de Cansu Dere'nin Son Sözü Unutulmadı! Oyuncu Veda Mesajında Neler Söyledi?

Sadakatsiz'de Cansu Dere'nin Son Sözü Unutulmadı! Oyuncu Veda Mesajında Neler Söyledi?

Kanal D'de ekrana gelen ve final yapan Sadakatsiz dizisi herkesi şaşırttı. Peki sevilen yapımla ilgili neler biliyoruz? Cansu Dere'nin yaptığı paylaşım izleyicileri şaşırttı. Oyuncu öyle şeyler söyledi ki hayranları ne diyeceğini bilemedi. İşte diziye veda ederken Cansu Dere'nin son sözleri...

A+A-

Sadakatsiz dizisi yeni bölümünde Cansu Dere'nin yaptığı açıklama gündeme bomba gibi düştü. Başarılı oyuncunun dizi finalinden sonra sosyal medya paylaşımı yaptığını görüyoruz. Yazdığı not ise çok konuşuldu. Asya karakteri ile adından söz ettiren ve dizinin temel karakterini canlandıran Cansu Dere, oldukça yoğun geçen iki sezonun ardından nihayet dinlenebilecek. Aslında bakarsanız Disney Plus'ta yeni bir projede yer alması muhtemel. Çünkü gerekli anlaşmalar sağlandı ve kendisi bu platformdaki bir yapımda yerini alacak.

Veda Paylaşımında Ne Yazıyor?

Ünlü oyuncunun yaptığı veda paylaşımında kısa ve öz bir mesaj yayınlandı. Sosyal medya hesabı üzerinden “The End. Eşlik eden herkese teşekkür ederim” yazdı. İzleyicilerin beğeni yağmuruna tuttuğu oyuncu ise bu ayrılıkla birlikte herkesi derinden etkiledi. Sevilen yapımın bu sezon final yapacak olması pek çok kişiyi üzüyordu. Şimdi ise dizi sona erince geriye yalnızca yayınlanan bölümler ve onca hatıra kaldı.

Sadakatsiz Sona Erdi!

Öte yandan Sadakatsiz dizisinin artık kalıcı olarak sona erdiğini görüyoruz. Kanal D dizisindeki bu gelişme gözler önüne serildi. Reytinglerde güzel çıkış yakalasa da 2. sezon bir dönem düşüş yaşamıştı. Dizinin sona ereceği ise bu şekilde kesinleşti.