Sadakatsiz'de Melis Sezen Ayrılığı Çok Üzecek! Derin Diziden Ayrılıyor mu?

Sadakatsiz'de Melis Sezen Ayrılığı Çok Üzecek! Derin Diziden Ayrılıyor mu?

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'de oyuncu ayrılığı yaşanabilir. Melis Sezen'in ekranlara veda edeceği vurgulanıyor. Peki Derin karakteri diziden neden gidiyor? Pek çok kişi bu soruyu sormakta ve Melis Sezen'den bir açıklama beklenmekte. Oyuncu yeni bir anlaşma gereği diziye veda edebilir.

A+A-

Sadakatsiz dizisi, başrol oyuncusunu kaybetmek üzere. Ünlü oyuncu adına yapılan paylaşımda görüldüğü gibi yeni bir sponsor devreye girdi. Kendisinin farklı bir yapımda oynayacağı iddiaları daha da kuvvetlendi. Peki Melis Sezen diziden ne zaman ayrılacak? Merakla beklenen sorunun yanıtı ortaya çıkacakmış gibi duruyor. Ünlü oyuncu diziye neden veda ediyor?

Melis Sezen Sadakatsiz'den Ayrılacak mı?

Melis Sezen'in Sadakatsiz dizisindeki Derin karakterine veda edeceği konuşuluyor. Oyuncu gerçekten de Sadakatsiz'den ayrılacak mı? Her şey ünlü moda dergisinin oyuncuyu etiketleyerek yaptığı paylaşımla başladı. L’Officiel'ın sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda Melis Sezen'in Ekim ayındaki yüzü olduklarını duyurdular. Pek çok çekimin yer aldığı dergide ünlü ismin tüm dijital mecralarda yayınlanacağını belirttiler.

Derin'in Ayrılması İstenmiyor

Öte yandan izleyiciler Derin karakterinin diziden ayrılmasını istemiyor. Çünkü Sadakatsiz dizisiyle bir anda yıldızı parlayan oyuncu çok sevilmekte. Derin'in dizideki yeri çok ayrı. Reyting rekorları kıran dizinin bu nedenle eksiksiz şekilde devam etmesi her şeyden önemli. Bakalım Kanal D ekranlarında yayınlanan dizide oyuncu değişikliği yaşanacak mı? Melis Sezen, Caner Cindoruk ve Cansu Dere üçlüsünün performansı çok beğeniliyor.