Sadakatsiz'in Yokluğu Kuruluş Osman'a Yaradı! Finalde Ünlü Oyuncu Diziye Veda Etti!

Sadakatsiz'in Yokluğu Kuruluş Osman'a Yaradı! Finalde Ünlü Oyuncu Diziye Veda Etti!

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü çok sevildi. Ancak final sahnesinde başarılı ismin diziye vedası dikkat çekti. Sadakatsiz'in yokluğunda reyting sıralamasında zirve yapan Kuruluş Osman, hangi oyuncusunu kaybetti? İşte diziden ayrılan karakter...

A+A-

Kuruluş Osman dizisi Çarşamba günü yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin rakibi Sadakatsiz olmadığı için yeni bölüm çok daha fazla izlendi. Adeta rakipsiz şekilde günü tamamlayan Kuruluş Osman dizisinde final yolu gözüküyor. Dizinin reyting sonuçları ne durumda?

Kuruluş Osman Reytingde Fark Attı!

ATV dizisi Kuruluş Osman, total, AB1 ve ABC reyting gruplarında önemli bir sıralama elde etti. Zirve yarışında Sadakatsiz dizisinin ekrana gelmemesinden ötürü büyük avantaj elde etti. Dizide önemli ayrılıklar da yaşandı. Pek çok kişinin beklemediği ölüm karşısında izleyiciler şok oldu.

Bamsı Bey Diziden Ayrıldı

Bamsı Bey karakterinin ölümü dizinin yeni bölümüne damgasını vurdu. Bu ayrılıktan sonra Osman Bey'in tepkisi merak edilecek. Dizinin en kritik sahneleri arasında gösteriliyor. Ölüm haberiyle beraber ünlü oyuncu Nurettin Sönmez'in ayrılığı kesinleşmiş oldu. Dizide oynadığı süre boyunca başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen ünlü ismin şimdi hangi dizide yer alacağı araştırılmaya başlandı. Kuruluş Osman dizisi, her Çarşamba yeni bölümü ile ATV kanalında yayınlanmaya devam edecek. Dizinin sezon finaline de az bir zaman kaldığını belirtelim. Önümüzdeki ay diziyle ilgili final kararı verilebilir. Şimdilik herhangi bir sorun yaşanmasa da izleyiciler sezonun noktalanmasına pek de sıcak bakmıyor.