Şafak Pekdemir Yasak Elma Yönetmeniyle Yakalandı! Şafak Pekdemir'den Hakaret Dolu Yanıtlar

Şafak Pekdemir Yasak Elma Yönetmeniyle Yakalandı! Şafak Pekdemir'den Hakaret Dolu Yanıtlar

Şafak Pekdemir, Yasak Elma dizisiyle önemli bir üne kavuşmuştu. Dizinin ikinci yönetmeni olan Oğulcan Eren Akay ile görüntülendi. Kendisine sorulan soruları hakaretle karşılayarak basın mensuplarına saldırdı. Yönetmenin evli ve çocuklu olduğu belirtiliyor. Peki Şafak Pekdemir yasak ilişki mi yaşıyor?

A+A-

Yasak Elma dizisinden sonra Yalancı ve Mumları dizisinde oynayacak olan Şafak Pekdemir ile ilgili skandal bir iddia ortaya atıldı. Yasak Elma dizisinin ikinci yönetmeni ile gece vakti yakalanan ünlü isim, basın mensuplarına saldırdı. Aralarında ilişki yaşandığı iddia edilirken, yönetmenin de evli ve çocuklu olduğu öne sürüldü. Peki o gece neler yaşandı?

Şafak Pekdemir'den Şaşırtan Hareket!

Şafak Pekdemir, basın mensupları karşısında küfürler savurdu ve onlara karşı hamlede bulundu. Vurmaya çalışırken görüntülenen ünlü isim, daha sonra pişmanlık yaşasa da iş işten geçmişti. Kısa sürede magazin gündemine oturan bu hareket bir süre hafızalardan silinmeyecek. Ünlü oyuncunun yakın zamanda dizide oynayacağı biliniyordu.

Yasak Elma'nın Yönetmeniyle Yakalandı

Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisiyle tanınan ünlü ismin, aynı dizideki yönetmenle ilişki yaşadıkları iddia ediliyor. Cihangir'de bir mekandan çıkarken görüntülendikleri ve sorular karşısında da tepkili davrandığı görüldü. Pekdemir, ettiği hakaretlerden sonra özür dileyerek olayın tatlıya bağlanmasını istedi.

Yalancı ve Mumları Dizisinde Oynayacak

Şafak Pekdemir, geçtiğimiz sezon Yasak Elma'ya veda etmişti. Daha sonra yeni bir projede oynayacağı öğrenildi. Yalancı ve Mumları dizisinde hangi karakteri canlandıracağı merak ediliyordu.