Saklı Dizisine Dev Transfer! Menajerini Ara Dizisinin Hangi Oyuncusu Saklı Dizisine Katıldı…

Saklı Dizisine Dev Transfer! Menajerini Ara Dizisinin Hangi Oyuncusu Saklı Dizisine Katıldı…

The Affair isimli diziden uyarlanacak olan Saklı dizisi bünyesinde yeni birçok oyuncu bulunduruyor. Dizinin çekimleri başladı ve setten ilk pozlarda gelmeye başladı. Dizinin ekibine ise sürekli yeni isimler dahil oluyor. Diziye dahil olan isimlerden birisi ise en son Menajerimi Ara dizinde yer alan ünlü oyun oldu.

A+A-

Geçtiğimiz günlerde Star TV ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara final yaparak ekranlara veda etmişti. Dizinin bitmesiyle birlikte oyuncular yeni dizi arayışına girdi. Dizide Jülide karakterini canlandırarak büyük beğeni kazanan güzel oyuncu Nazlı Senem Ünal dizinin bitmesiyle birlikte Saklı dizisine transfer oldu.

Nazlı Senem Ünal Kimdir!

Daha önce Çok Güzel Hareketler bunlarda kadrosunda yer alan Nazlı Senem Organize İşler Sazan Sarmalı, Aykut Enişte gibi projelerde yer alırken asıl çıkışını birçok genç oyuncuya yer verildiği Menajerimi Ara dizisi ile yaptı. Kulisten alınan bilgilere göre başarılı oyuncu şimdi ise Saklı dizisine dahil oldu.

Saklı Dizisi Hakkında…

Hazar Ergüçlü, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar gibi oyuncular dizinin başrollerinde yer alacak olan isimler olurken Fırat Çelik bu dizi için Paris’ten İstanbul’a geldi. Dizinin konusu ise aynı anda farklı bakış açısına sahip olan kişilerinin hayatlarının nasıl değiştiği anlatılacak. Bu dizi herkesi derinden etkileyecek ve kendilerini sorgulamaya sebep olacak gibi duruyor. Kendi değer yargıları ile gerçeği bulmaya çalışacak. Daha önce İspanya’da denen bu yöntem şimdi ise Türkiye’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Etiketler : ,