Savaşçı Dizisi Beklentileri Karşılayamadı! Dizi Erken Finale Hazırlanıyor...

Savaşçı Dizisi Beklentileri Karşılayamadı! Dizi Erken Finale Hazırlanıyor...

Savaşçı dizisi reyting sonuçlarıyla hüsrana uğradı. Dizinin erken final yapacağı öğrenildi. Fox TV'de yayınlanan Savaşçı dizisi ne zaman final yapacak? Beklentileri bir türlü karşılamayan dizide yeni oyuncuların da faydası olmadı.

A+A-

Savaşçı dizisinin yeni bölümünde yine beklentiler karşılanamadı. İzleyiciler dizinin keyifli sahnelerini özledi. Heyecan ve akıcılıktan uzak bir dizi bölümü izlendi. Bu durum dizinin yakın zamanda final yapacağını açığa çıkardı. Peki diziye hangi oyuncular katılmıştı. Yeni oyuncu transferleri fayda etmeyince Savaşçı dizisinin final yapması kararlaştırıldı. Savaşçı dizisi erken final mi yapacak?

Savaşçı Erken Final Yapacak mı?

Fox TV'de yayınlanan Savaşçı dizisinin erken final yapacağı konuşuluyor. Ancak bir şekilde devam etmesi planlandığı da gelen bilgiler arasında. Başrol oyuncularının ne kadar destek olurlarsa olsunlar Savaşçı dizisini reyting anlamında ayakta tutamadığı görüldü. Bu durumda Savaşçı ekranlara veda edebilir.

Savaşçı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Birkaç ay daha ekranda olacak dizinin reyting sıralamasında bir değişiklik olmaz ise yaz aylarında final yapacağı belirtiliyor. Savaşçı dizisi bu konuda oldukça kritik bir dönemden geçecek. Tamer Karadağlı'nın ayrılmasıyla da dizide kilit isim kalmadı. Ancak bir şekilde senaryonun toparlanması ve dizinin yayın hayatına devam etmesi lazım.