Savaşçı Dizisi Final Yapmaktan Son Anda Kurtuldu! Savaşçı Reytinglerde Yükselmeye Başladı

Savaşçı Dizisi Final Yapmaktan Son Anda Kurtuldu! Savaşçı Reytinglerde Yükselmeye Başladı

Tamer Karadağlı'nın ayrılmasıyla iyice zor duruma düşen Savaşçı dizisi, çare yeni oyuncularıda buldu. Diziye transfer olan oyuncular, reytingleri de artırdı. Fox TV'nin sevilen dizisini etkileyen bir olay daha yaşandı. Savaşçı dizisinin final yapmasını engelleyen olay belli oldu.

A+A-

Fox TV dizisi Savaşçı'nın yeni bölümleri geçtiğimiz sezon kadar reyting alamıyordu. Bu yüzden dizinin final yapacağı düşünülmekteydi. Dizi finale doğru emin adımlarla ilerlerken yaşanan bazı gelişmeler Savaşçı dizisini kurtardı. Dizinin reytinglerinde artış yaşanırken sıralamada da üst seviyeleri çıkması dikkat çekti. Peki Savaşçı final yapmaktan nasıl kurtuldu? Savaşçı dizisi bitiyor mu?

Savaşçı'nın Reytingleri Arttı

Savaşçı dizisine katılan yeni oyuncuların reyting anlamında katkı sağladığı görülüyor. 6 yeni ismin bir anda diziye dahil olarak önemli karakterlere hayat vermesi dikkat çekmişti. Tamer Karadağlı ayrılığından doğan boşluğu dolduran ünlü isimler, dizideki performanslarıyla takdir edildi. Ancak bir neden daha var ki Savaşçı dizisini adeta kurtardı. Tüm bu gelişmeler yaşanırken diziyle ilgili ortaya çıkan gerçekler izleyiciyi şaşırttı. Savaşçı finalden neden vazgeçti?

Gönül Dağı'nın Final Yapması Etkiledi!

Gönül Dağı dizisi sezon finali ile ekranlara gelmişti. Sevilen dizinin bir süre tatilde olacağı vurgulanırken Savaşçı dizisi, rakibinin azalmasıyla reytinglerini artırmayı başardı. Savaşçı, yaz aylarında izleyici kitlesini genişletirse dizinin geleceği hakkında daha fazla olumlu yorum yapılabilir. Fox TV'nin yayın hayatına geç başlattığı dizi şu sıralar sıkıntılı dönemlerden geçiyor.

Etiketler : ,