Savaşçı Dizisi Resmen Başlıyor! Resmi Açıklama Yapıldı

Savaşçı Dizisi Resmen Başlıyor! Resmi Açıklama Yapıldı

Fox TV ekranlarında yayınlandığı andan itibaren ilgi odağı olmayı başaran Savaşçı dizisi ne zaman yeninden izleyici karşısına çıkacak? Hayranlarının heyecanla bekledikleri Savaşçı hangi gün izleyiciyle buluşacak? Dizide yeni oyuncular var mı? İşte tüm ayrıntılar!

A+A-

Nihayet Fox TV uzunca bir aradan sonra Savaşçı dizisinin yayınlanacağına dair önemli bir gelişmeyi haber verdi! Yapılan haberlere göre artık Savaşçı dizisinin yayınlanacağı gün dahi belli oldu! Bu haber gayet doğal olarak diziyi yakından takip edenleri de heyecanlandırmaya yetti! Bu arada Savaşçı dizisinin Sen Çal Kapımı dizinin yerine düşünüldüğü de iyiden iyice konuşulmaya başlandı. Şayet bu iddia doğruya Savaşçı dizisi Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşacak!

Ediz Hun ve Tamer Karadağlı Kadroda!

Savaşçı dizisi artık seyircisiyle buluşmak için gün sayarken dizide yeni oyuncuların da yer alacak olması, diziyi güçlü kılıyor. Bu kapsamda Savaşçı dizisine dev isimlerin de transfer olduğu ifade ediliyor! Ediz Hun ile Tamer Karadağlı Savaşçı dizisinin ön plana çıkan yeni isimleri olarak dikkatleri üzerine çekiyor!

Savaşçı dizisinin yeniden ekranlara gelecek olması, uzun süreden beri diziyi bekleyen hayranları da sevindirdi. Fox TV’nin de dizinin yayınlanacağına dair bilgi vermesi sonrasında hemen herkes Savaşçı dizisinin ne zaman yayınlanacağını sormaya başladı. Tabi ki sosyal medya platformlarında dizinin ne zaman yayınlanmaya başlanacağına dair yorumlar da ardı ardına yapılmaya başlandı!

Etiketler : ,