Savaşçı Dizisi Zincirleri Kıracak! Savaşcı Reytingleri Alt Üst edecek

Savaşçı Dizisi Zincirleri Kıracak! Savaşcı Reytingleri Alt Üst edecek

Savaşçı dizisi, ilk bölümü ile gerekli reytingi elde edememişti. Ancak bu sefer çok daha heyecanlı bir bölümle ekrana gelecek. Tamer Karadağlı dizide adeta şov yapacak. Savaşçı dizisi 101. bölümde reytingleri yükselecek mi? İşte diziyle ilgili yeni gelişmeler...

A+A-

Savaşçı dizisinin yeni bölümü çok yakında FOX ekranlarında olacak. Dizinin yeni bölümü yayınlanacağı sırada reyting sonuçları da merak edilecek. Çünkü 101. bölümü ile ekrana gelecek dizinin mutlaka yükseliş sağlaması gerekiyor. Rakip diziler Gönül Dağı ve Kardeşlerim'in avantajı ellerine almaması şart. Bu nedenle Savaşçı dizisinde yaşanacak heyecan dolu sahneler göze çarpmakta. Özellikle de Tamer Karadağlı'yı uzun zamandır böylesine macera dolu bir sahnede görmemiştik.

Savaşçı Dizisi Reytingleri Yükselmeli

Savaşçı dizisini uzun zamandır bekleyen izleyiciler diziyi izledikten sonra hayal kırıklığı yaşadı. Nedeni ise geç yayınlanması ve bu yüzden reytinglerinin düşük olması. İzleyiciler Savaşçı dizisinin kısa süre içerisinde final yapmasını istemediğinden ellerinden gelen desteği sağlamaya çalışıyor. Diziyi televizyondan izleyerek reytingin artmasını istiyorlar.

Savaşçı Dizisinde Neler Yaşanacak?

Savaşçı'nın yeni bölümünde aksiyon ve macera yine nefesleri kesecek. Tamer Karadağlı'nın başrolde olduğu bu bölümde heyecanlı anlar yaşanacak. Dizinin bu akşam 101. bölümü ile ekrana gelmesi bekleniyor. Albay Oktay Göktürk'ün suikast haberi karargahı etkileyecektir. Bu nedenle önlem alınması ve Albay'ın gerçekten de bu suçu işleyip işlemediğinin öğrenilmesi gerekiyor. Bakalım Albay hakkında neler öğrenilecek.

Etiketler : ,