Savaşçı Dizisinden Karar Çıktı! Dizi Final Haberini Açıkladı

Savaşçı Dizisinden Karar Çıktı! Dizi Final Haberini Açıkladı

FOX TV'de ekranlara gelen Savaşçı dizisi final kararı ile gündeme geldi. Alınan bilgiler neticesinde Savaşçı dizisinin günden güne izleyici kaybettiği ortaya çıktı. Yayın hayatına geç başlayan Savaşçı dizisi reyting olarak gerileme yaşadı. Bundan dolayı dizi severler yapımın akıbetini sorguluyor.

A+A-

FOV TV'de izleyici ile buluşan Savaşçı dizisi bu sezon yayın hayatına geç bir tarihte başladı. Bundan dolayı dizinin günden güne izleyici kaybettiği ortaya çıktı. Hatta bir dönem reyting rekorlarına imza atan Savaşçı dizisinin final yapacağı da söyleniyor.

Alınan bilgiler neticesinde Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosundan dolayı bu sezon pek tutulmadığı ortaya çıktı. Hatta dizinin reyting olarak istenileni veremediği taktirde ekranlara veda edeceği de ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor. Dizinin final kararı ile ilgili izleyici kanal ve yapım ekibinden resmi bir açıklama bekliyor.

savasci.jpg

Savaşçı Dizisi Reyting Kurbanı Oldu

Savaşçı dizisi reyting kurbanı oldu. Günden güne izleyici kaybı yaşayan Savaşçı dizisinin akıbeti de belli oldu. Ayrıca FOX TV Savaşçı dizisi ekranlara getirebilmek için Sen Çal Kapımı dizisine kısa bir mola verdi. 

Bu molanın ardından ekranlara tekrar dönüş yapan Sen Çal Kapımı dizisinin yaz dizisi olarak devam edeceği ortaya çıktı. Bu sezon geç yayınlanan Savaşçı dizisi rakiplerine karşı geri planda kaldı. 

Gözler Yapım Ekibi ve Kanalın Vereceği Karara Çevrildi

Gözler yapım ekibi ve kanalın vereceği karara çevrildi. Bu iddiaların ardından yapım ekibi ve kanaldan resmi bir açıklama gelmedi. Fakat dizinin düşük reytinglerle devam edemeyeceği biliniyor. Alınan bilgiler neticesinde kanal ve yapım ekibi reyting sıralamasını bekliyor.

Dizinin istenilen reytinglere ulaşamaması durumunda fişinin çekileceği iddia edildi. Dizi severler, Berk Oktay'ın kadroya tekrardan dahil olması için baskı yaptı. 

Etiketler :