Savaşçı Dizisinin Başrol Oyuncusu Diziden Ayrılıyor!

Savaşçı Dizisinin Başrol Oyuncusu Diziden Ayrılıyor!

Fox TV'de yayınlanan Savaşçı dizisinde Albay Göktürk'e hayat veren Tamer Karadağlı diziden ayrılacak. Ünlü oyuncunun birkaç bölüm sonra diziye veda etmesi bekleniyor. Peki Tamer Karadağlı Savaşçı'dan neden ayrılıyor? Ünlü oyuncunun yapımcı ve kanalla bazı sorunlar yaşadığı öğrenildi.

A+A-

Fox TV'nin sevilen dizisi Savaşçı'da üzücü bir ayrılık yaşanacak. Dizi yeni sezonunda ekrana geldiği günden bu yana çok sevildi. Her hafta reytinglerinde artış yaşanıyor. Ancak diziye yeni katılan oyunculardan birinin erkenden veda edeceği öğrenildi. Savaşçı dizisinden ayrılacak isim ise Tamer Karadağlı. Başrol oyuncusu diziden neden ayrılıyor? İşte Tamer Karadağlı'nın Savaşçı'dan ayrılık nedeni...

Tamer Karadağlı Savaşçı Dizisinden Ayrılıyor!

Tamer Karadağlı, ilk başlarda diziye konuk olarak katılmıştı. Ancak usta oyuncunun kadroda kalıcı olmasına karar verildi. Fakat sosyal medyadan ve çeşitli şekillerde diziyle ilgili tartışmalar süreci ayrılığa kadar getirdi. Böylelikle Tamer Karadağlı'nın diziden ayrılması kesinleşti. Savaşçı dizisinden kaçıncı bölümde ayrılacak?

Tamer Karadağlı 106. Bölümde Veda Edecek!

Usta oyuncunun 106. bölümde Savaşçı dizisinden ayrılacağı konuşuluyor. Ayrıca diziden ayrıldıktan sonra yeni bir proje ile ekran karşısında olacağı belirtildi. Albay Göktürk karakterini çok iyi bir şekilde canlandırdığını ifade edelim. Ayrıca kısa süre içerisinde önemli bir hayran kitlesine de ulaştı. Hayat verdiği karakterin sevilmesiyle beraber izleyiciler ünlü oyuncunun diziden ayrılmasını istemiyor. Ancak Fox TV'de yayınlanan Savaşçı dizisi için karar verildi ve Tamer Karadağlı ile yollar ayrılacak.

Etiketler : ,