Savaşçı Dizisinin Fişi Çekiliyor.. Açıklamalar Peş Peşe Geldi

Savaşçı Dizisinin Fişi Çekiliyor.. Açıklamalar Peş Peşe Geldi

Savaşçı'nın yeni bölümleri eskisi kadar fazla izlenmiyor. Reyting düşüşü sonrası dizinin yayından kaldırılacağı iddia edildi. Ayrıca Berk Oktay'ın diziye geri dönme ihtimali de bulunuyor. Berk Oktay Savaşçı dizisine geri döner mi? Savaşçı final yaparsa Fox TV büyük bir kayıp yaşar. Peki final gelecek mi?

A+A-

Savaşçı dizisinin yeni bölüm reyting sonuçlarına bakıldığında dizinin geçtiğimiz seneye nazaran daha düşük reytinge sahip olduğu görüldü. O zamanlar Berk Oktay'ın başrolde oynadığı biliniyordu. Ancak sevilen oyuncu diziden ayrılınca soluğu farklı bir yapımda aldı. Şimdi ise Savaşçı dizisinin izlenme olarak büyük sıkıntı çektiği belirtiliyor.

Savaşçı Dizisi Yayından Kaldırılıyor mu?

Savaşçı dizisinin yayından kaldırılacağı iddia edildi. Diziyle ilgili yaşanan gelişmede düşen reytinglerin bedeli dizinin finali olabilir. Bir yandan da oyuncu kadrosunda önemli değişimlerin yaşanabileceği de iddia ediliyor.

Berk Oktay Savaşçı'ya Geri Dönecek mi?

Berk Oktay'ın Fox TV'de yayınlanan Savaşçı dizisine geri dönmesi hem mümkün hem de oldukça zor. Çünkü dizide canlandırdığı Kağan Bozok karakterinin son defa ekranda görüleceği anlaşılmıştı. Hayat verdiği karakterin başına gelenler böyle düşündürdü. Daha sonra ise ünlü oyuncu hakkında çıkan iddialar, Savaşçı dizisine en yakın zamanda döneceği yönünde bir algı oluşturdu. Berk Oktay'dan konu ile ilgili bir açıklama bekleniyor. Henüz herhangi bir gelişme yaşanmadığı için ünlü oyuncunun diziye dönme ihtimali çok konuşulmakta.