Savaşçı Dizisinin İlk Bölümü Medyaya Sızdı! İşte Savaşçı Dizisinin İlk Bölümünün Detayları..

Savaşçı Dizisinin İlk Bölümü Medyaya Sızdı! İşte Savaşçı Dizisinin İlk Bölümünün Detayları..

Fox TV ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Savaşçı bugün ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünün yayınlanmasına saatler birtakım iddialar ortaya atıldı. Kısa süre önce Sen Çal Kapımı dizisinin final yapmasıyla ekranlara gelecek olan Savaşçı dizisi fragmanlar ile gündeme geliyor.

A+A-

Başrollerinde Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Tamer Karadağlı ve Ekin Mert Daymaz gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi dengeleri değiştirecek. Yayınlandığı süre boyunca reytinglerde ilk sıraya yerleşen Savaşçı dizisi bugün de gündeme damga vurmaya devam edecek.

Geçmiş fragman kullanmayı tercih eden Savaşçı dizisi bu konu hakkında birçok eleştiriye maruz kaldı. Gönül Dağı gibi güçlü bir diziyi yerinden edecek olan dizi Gönül Dağı dizisinin sezon finali yapma sürecini hızlandıracak.

Başrol Oyuncusu ve Yapım Ekibi Arasında Sürtüşme Yaşandı

Başrol oyuncusu ve yapım ekibi arasında sürtüşme yaşandı. Alınan bilgiler neticesinde başrol oyuncusu olan Tamer Karadağlı ile yapı ekibi arasında kısa süreli bir sürtüşme yaşandı. Tamer Karadağlı dizi ile alakalı bir paylaşım yaparak dizinin 17 Nisan da ekranları geleceğini belirtti.

Bu açıklama sonrası Fox TV bu duyurunun kaldırılmasını istedi. Bunun üzerine Karadağlı, sitemkâr bir mesaj paylaşarak duyurunun neden kaldırıldığını anlattı.

Yaptığı Son Paylaşım Herkesi Şoke Etti!

Yaptığı son paylaşım herkesi şoke etti! Ayrıca Karadağlı'nın paylaşımı üzerine birçok seyirci yetenekli oyuncunun dizide uzun süreli rol almayacağına düşündü. Bunun ardından Karadağlı'nın yaptığı paylaşımlar sosyal medyada da gündem yarattı. En son yaptığı paylaşım ile dizinin yayın tarihini paylaşarak herkesi ters köşeye yatırdı.