Savaşcı Dizisinin Yüzbaşısı TRT 1'in O Dizisine Transfer Oldu..

Savaşcı Dizisinin Yüzbaşısı TRT 1'in O Dizisine Transfer Oldu..

Sarp Levendoğlu'nun TRT 1 dizisiyle anlaştığı ortaya çıktı. Başarılı oyuncu Savaşçı'dan ayrıldıktan sonra yeni projeye imza attı. Peki yeni dizisinde hangi karakteri canlandıracak? Oyuncunun eski eşi Birce Akalay ile beraber oynayacağı iddia edilmişti. İşte Sarp Levendoğlu'nun yeni dizisine dair gelişmeler...

A+A-

Savaşçı dizisindeki performansı ile bilinen Sarp Levendoğlu, yeni dizisiyle iyice üst seviye bir performans sergileyecek. Bu sefer tarihi bir karaktere hayat vermesi beklenen ünlü oyuncu, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacak. Peki başarılı isim hangi diziye transfer oldu? TRT 1'de yayınlanması beklenen diziye dair en son gelişmeleri paylaşıyoruz. Sarp Levendoğlu'nun yeni dizisi duyuruldu.

Sarp Levendoğlu Alparslan'da!

Alparslan dizisi, Uyanış Büyük Selçuklu'nun ikinci sezonu olarak karşımıza çıkacak. Sarp Levendoğlu da bu dizide oynayacak. Kendisinin hayat vereceği karakterle beraber dizinin yayın tarihi çok merak ediliyor. Muhtemelen Eylül ayında yayın hayatına başlayacaktır. Ancak oyuncunun hangi karakterle karşımıza çıkacağı ise tam bir muamma.

Hangi Karakteri Canlandıracak?

Alparslan dizisinde oyuncular belli olmaya başladı ancak karakter bakımından henüz bir gelişme yaşanmadı.  Dolayısıyla Alparslan'da Sarp Levendoğlu hangi karaktere hayat verecek bilinmiyor. Önümüzdeki günlerde dizi ve oyuncuyla ilgili yeni açıklamalar yapılacaktır. Dizinin çekimlere başlamasıyla beraber çeşitli gelişmeleri öğreneceğiz. Alparslan dizisi TRT 1'de başarılı olacak mı? Uyanış Büyük Selçuklu'dan sonra oyuncu kadrosu neredeyse tamamen değişmişti.

Etiketler : ,