Savaşçı'da Aksiyon Hız Kesmiyor! Yeni Bölüm Seyirciyi Ekrana Kilitleyecek..

Savaşçı'da Aksiyon Hız Kesmiyor! Yeni Bölüm Seyirciyi Ekrana Kilitleyecek..

FOX TV'nin sevilen dizisi Savaşçı merakla beklenen yeni sezonuyla geçtiğimiz haftalarda ekranlara gelmeye başlamıştı. Sevilen dizi bu sezonuyla seyircisine aksiyon dolu anlar yaşatıyor. Bu hafta ekrana gelecek yeni bölümde dizi sizleri yine ekrana kilitleyecek.

A+A-

Savaşçı'da aksiyon zirvede..

Kadrosuna yeni sezonda Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş  gibi isimleri dahil eden iddialı dizi Savaşçı cumartesi akşamları yeni bölümleri ile ekran gelmeye devam ediyor. İddialı proje seyircilerine aksiyon dolu anlar yaşatmak için izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Savaşçı'da neler olacak ?

Geçtiğimiz bölümde teröristleri öldürmeyi başaran Kılıç Timi, Yüzbaşı Bozkurt ve Astsubay Karaca’nın tuzağa çekildiği yeri bulurlar.

Kılıç Timi buldukları mekana gidince gözlerine inanmaz. Bir taraftan Karargah ise Yörük Haydar ve İlyas’ın kurtarılması için tüm birimleri devreye sokar. Kopuz Albay, Turan Timi’yle birlikte olay yerine ulaşmaya çalışırken, Mösyö’nün gizlice kaçırılmış olan, gerçek Albay Oktay Göktürk ise fırsat bu fırsat diyerek en büyük hamlesini oynamaya karar verir

Fakat Mösyö’nün devreye soktuğu şeytani planı bozmak kimsenin zannettiği kadar kolay olmayacaktır.