Sefirin Kızı Dizisi Finali Kesinleşti! Yapımcıdan Açıklama geldi

Sefirin Kızı Dizisi Finali Kesinleşti! Yapımcıdan Açıklama geldi

Star TV kanalında yayınlanmaya ilk başladığında yüksek bir izlenme oranını yakalayan Sefirin Kızı, final yapmaya hazırlanıyor! Son zamanlarda dizinin reytinglerinin düşmesi bu kararın alınmasında etkili oldu. Sefirin Kızı dizisinde Neslihan Atagül’ün ayrılışı sonrasında reytinglerin iyice düştüğü biliniyor. Bu arada artık dizinin final yapacağına da kesin gözüyle bakılıyor! İşte merak edilen tarih!

A+A-

Sefirin Kızı dizisi ne zaman final yapacak? İlk başta iyi bir reyting yakalasa da sonrasında reytingleri düşen Sefirin Kızı dizisinde erken final haberleri iyice yayılmaya başladı. Bu arada diziyi takip eden izleyiciler de artık dizinin son yayınlanacağı tarihi merak etmeye başladı. Yayınlandığı ilk başlarda Engin Akyürek ile Neslihan Atagül’ün başrollerini oynadığı dizide daha sonradan değişiklikler yaşandı. Bu değişiklikler maalesef diziyi olumsuz etkiledi.

Neslihan Atagül Tekrar Diziye Dönecek Mi?

Sefirin Kızı dizinin başrol oyuncusu olan Neslihan Atagül sağlık sorunlarından dolayı diziden ayrılma kararı almıştı. Onun bu kararı alması diziyi takip edenlerde adeta şok etkisi oluşturmuştu. Neslihan Atagül, diziden ayrılınca dizide belirgin bir reyting kaybının da yaşandığı ifade ediliyor. Bu kapsamda dizinin artık final yapacağına kesin gözüyle bakılıyor!

Öte yandan Neslihan Atagül’ün diziye son bölümlere doğru katılacağı da ifade ediliyor. Bu arada Atagül’ün tekrar diziye dönecek olmasının reytingleri nasıl etkileyeceği merak ediliyor. Tam da bu noktada dizinin bitimine de sadece 9 bölüm kaldığına dair bilgiler de günde güne yoğunlaşıyor!