Sefirin Kızı Dizisi Yeni Gününde Yeni Bölümüyle Bu Akşam!

Sefirin Kızı Dizisi Yeni Gününde Yeni Bölümüyle Bu Akşam!

Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Sefirin Kızı dizisinin normalde geçtiğimiz akşam yeni bölümü ile ekrana gelmesi bekleniyordu. Ama son dakikada alınan bir kararla dizinin yayın günü salı günü olarak değiştirildi. Dizi yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek.

A+A-

Sefirin Kızı dizisi bu akşam yayınlanacak...

Star TV ekranlarında normalde bu akşam ekrana gelmesi beklenirken, sürpriz bir şekilde yayınlanmadı. Dizinin reytingleri çok düşüş olsa da, yine de belirli bir hayran kitlesi bulunuyor. Bu yüzden dizinin yayınlanmaması yine de sosyal medyada tepkiye sebep oldu. İzleyicilerin beklediği cevap çok geçmeden geldi.

Sefirin Kızı dizisinin yayınlanmama sebebi belli oldu!

Sefirin Kızı dizisinin pazartesi günü ekrana gelmemesinin sebebi farklı bir dizinin yayın akışına yerleştirilmesiydi. Bu yüzden Sefirin Kızı dizisi de zorunlu olarak salı gününe alındı. Final olmasına çok az kalan dizinin birkaç hafta daha yayınlanması bekleniyor.

Dizinin merakla beklenen bölümünde çok kritik gelişmeler yaşanacağa benziyor. Bu bölüm dizinin ekranlara veda edene kadar ki gidişatını belirleyecek. Bundan sonra da büyük ihtimalle bir daha gün değişikliği yaşanmayacak. İzleyiciler bu konuda rahat olabilir.