Sefirin Kızı Dizisinden Büyük Veda! Sefirin Kızı Yayından Kaldırıldı..

Sefirin Kızı Dizisinden Büyük Veda! Sefirin Kızı Yayından Kaldırıldı..

Sefirin Kızı dizisi çok yakın bir zamanda final yapacağını açıkladı. Muhtemel olarak Mayıs ayında ekranlara veda edecek dizinin yerine bambaşka bir yapım geliyor. Kağıt Ev dizisinin tüm hazırlıkları neredeyse tamamlandı. Bu saatten sonra Sefirin Kızı dizisinin final yapması ve onun yerine Kağıt Ev dizisinin gelmesi bekleniyor. Peki Sefirin Kızı ne zaman final yapacak?

A+A-

Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümleri her hafta gelmeye devam ederken bir yandan da yeni sezonda olacak mı şeklinde araştırma yapılıyordu. Ancak Sefirin Kızı ile ilgili üzücü haber geldi. İzleyenlerin şok olduğu bu haberde Sefirin Kızı dizisinin final yapacağı açıklandı. Neslihan Atagül'ün ayrılığından sonra zor zamanlar geçiren dizide Tuba Büyüküstün'ün başrole gelmesi de fayda etmedi. Engin Akyürek ile yıllar sonra harika bir ikili olan güzel oyuncunun bu projede tutunamamasının nedeni ise ani oyuncu ayrılıklarının olduğu belirtildi.

Sefirin Kızı Final Yapacağını Açıkladı!

Sefirin Kızı dizisi final yapacağını açıklamış oldu. Bu nedenle yeni sezonda da diziyi göremeyeceğiz. Muhtemelen Mayıs ayında final yapması beklenen dizinin gidişatı da son zamanlarda pek iyi değildi. Özellikle de Neslihan Atagül ile beraber dizinin üç başrol oyuncusu diziden ayrılmıştı. Birkaç hafta aralıklarla gerçekleşen bu ayrılıklar haliyle diziyi olumsuz etkiledi.

Sefirin Kızı Yerine Kağıt Ev Dizisi Yayınlanacak!

Kağıt Ev dizisinin hazırlıkları tamamlandı. Yakın zamanda ekranlarda görmeye başlayacağımız dizinin kadrosunda ünlü isimler bulunuyor. Bu nedenle Sefirin Kızı dizisinin yerine Kağıt Ev dizisi yayınlanacak. Haliyle final iddialarının yerini gerçekler aldı. Sefirin Kızı yakın zamanda ekranlara veda edecektir.