Sefirin Kızı Finale Gidiyor! Engin Akyürek ve Serenay Sarıkaya'dan Yeni Dizi Projesi!

Sefirin Kızı Finale Gidiyor! Engin Akyürek ve Serenay Sarıkaya'dan Yeni Dizi Projesi!

Sefirin Kızı dizisinin final yapacak olması dizi hayranlarını üzse de Engin Akyürek bombayı patlattı. Engin Akyürek ile Serenay Sarıkaya yeni bir dizi projesinde başrol oynayacak. Böylelikle iki başarılı ismi beraber görebileceğiz. Yeni dizinin konusu nedir ve ne zaman yayınlanacak? Sefirin Kızı dizisi final yaptıktan sonra yeni projeyi daha yakından tanıyacağız.

A+A-

Neslihan Atagül'ün ayrılığından sonra Sefirin Kızı dizisi eski tadı vermemeye başlamıştı. Nitekim dizinin başrol oyuncularının birer birer diziden ayrılmasıyla final yapacağına yönelik sinyali çoktan vermişti. Şimdi ise Sefirin Kızı dizisinin yakın zamanda final yapacağını öğreniyoruz. Üstelik bu gelişmeden sonra Engin Akyürek'le ilgili önemli bir habermiz daha var. Serenay Sarıkaya'yı da ilgilendiren bu haberde ikilinin beraber oynama şansı bulunuyor.

Sefirin Kızı Final Yapacak!

Sefirin Kızı dizisi final yapıyor. Dizinin ne zaman final yapacağına yönelik tahminler ortaya atılsa da yüksek ihtimalle sezon sonunda dizinin final bölümünü izleyeceğiz. Ardından yeni bir sezon çekilmeyecek. Yıllardır ekrana gelen ve izleyicilerin beğenisiyle karşılaşan dizinin artık yayınlanmayacak olması izleyicileri üzecek. Ancak dizinin ana kadrosunda kalan tek ismin Engin Akyürek olduğunu söylesek neden final yaptığını az çok ifade etmiş oluruz. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Engin Akyürek'in Sefirin Kızı sonrası macerasıyla ilgili yeni bilgiler öğreniyoruz. Engin Akyürek yeni bir projede yer alacak.

Serenay Sarıkaya ile Oynayacak!

Engin Akyürek'in Serenay Sarıkaya ortak bir projede başrol olarak yer alması bekleniyor. İkilinin bu yapımda oynamak için can attığı ve projenin hazırlık aşamasının neredeyse tamamlandığı belirtildi. Yüksek ihtimalle bir aşk dizinin çekileceği düşünülüyor. Ancak dizinin nasıl bir kurguyla ilerleyeceği konusunda henüz bir bilgi verilmedi.

Yeni Dizinin Konusu Nedir?

Engin Akyürek ile Serenay Sarıkaya'nın oynayacağı yeni dizinin konusu henüz açıklanmadı. Çekim tarihi olarak bazı iddialar gündeme düşse de dizinin konusu aydınlatılmayan konular arasında yerini koruyor.

Dizinin Yayınlanacağı Tarih

Yaz ayından sonraki dönemde dizinin yeni sezonuna başlaması beklenmekte. Böylelikle hem Sefirin Kızı final yapmış olacak hem de Engin Akyürek ile Serenay Sarıkaya yeni dizisinde oynamaya başlayacak. Oyuncuların dizi için Ay Yapım ile anlaştığı belirtiliyor.