Sefirin Kızı Finalinden Sonra Tuba Büyüküstün Engin Akyürek Gerçeği Şok Etti!

Sefirin Kızı Finalinden Sonra Tuba Büyüküstün Engin Akyürek Gerçeği Şok Etti!

Sefirin Kızı dizisi beklenmedik şekilde final yaptı. Mavi ve Sancar karakterleri aralarındaki deli dolu aşka rağmen dizinin devamını sağlayamadı. Peki Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün neden başarısız oldu?

A+A-

Sefirin Kızı dizisi final yaptı ve beklentileri bir şekilde karşılayamayan diziyle ilgili çeşitli görüşler ortaya çıktı. Dizinin güzel gidişatının hemen ardından beklenmedik düşüşü, herkesin dikkatini çekiyor. Peki Sefirin Kızı macerası nasıl başladı? 

Sefirin Kızı Reytingleri Artıyordu

Star TV'de yayınlanan dizide reytingler konusunda her şey mükemmeldi. Ancak ne olduysa Neslihan Atagül'ün ayrılığından sonra oldu. Engin Akyürek ile başrol oynayan oyuncunun bağırsaklarında sorun çıkıt. Tedavi olmak ve dinlenmek üzere kariyerine bir süreliğine ara verdi. Eşi Kadir Doğulu'nun destekleriyle beraber bir süre evde istirahat etti. Bu esnada dizinin yayın hayatı devam etmeliydi. Tuba Büyüküstün ile görüşmelere başlandı.

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek Diziyi Kurtaramadı

Son yılların en önemli oyuncu ikilileri arasında gösterilen Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek Sefirin Kızı dizisini eski reytinglerine kavuşturabilirdi. Ancak gerek senaryonun ani değişimi ve gerekse oyuncuların sonradan adapte olmaya çalıştığı bir dizi nedeniyle işler istendiği gibi yürümedi. Dolayısıyla dizinin finali de kaçınılmaz oldu.

Kara Para Aşk da İzleniyorlardı!

Kara Para Aşk dizisinde iki oyuncu da güzel performans sergiliyordu. Ayrıca dizinin hikayesi en başından beri canlandıracakları karakter için kurgulanmıştı. Bu detaylar da Sefirin Kızı'nın neden tutmadığını gözler önüne seriyor.