Seksenler Dizisi Finale Göz Kırptı! Dizinin Final Tarihi Çok Yakın..

Seksenler Dizisi Finale Göz Kırptı! Dizinin Final Tarihi Çok Yakın..

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisi hakkında sık sık ortaya atılan final iddiaları doğru mu? Seksenler Yaz bu ay sonunda yayınlanacak olan final bölümüyle ekranlara ve seyircilerine veda edebilir. İşte tüm detaylar..

A+A-

Geçtiğimiz sezonun ortalarında her şey yolunda giderken, beklenmeyen bir şekilde yayın hayatını noktalayan Seksenler dizisi hayranlarına çok büyük bir şok yaşatarak yaz aylarının başında yeniden başlamış, yenilenen kadrosu ve farklı senaryosu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Dizi çok iddialı başlamasa da, tahmin edilenin üzerinde reyting oranlarına ulaşarak herkesi şaşırttı.

Seksenler dizisi yaz sonunda final olabilir mi ?

Seksenler dizisi bu yaz başlarında yeni bir isimle '' Seksenler Yaz'' yayın hayatına başlamıştı.  Bu yüzden dizinin yayın hayatını noktalayıp, noktalamayacağı sık sık merak edilir oldu. Dizi adından da anlaşılır gibi yaz ayına özel olarak çekiliyor. Yani Seksenler'e bu ayın sonunda veda edebiliriz.

Seksenler dizisi yeni sezonda yayınlanacak mı?

Seksenler dizisinin yeni sezonda yayınlanıp, yayınlanmaması reytinglere bağlı. Eğer Seksenler Yaz dizisi ile ilgili gelen reyting sonuçlarında kötü anlamda bir değişiklik yaşanmazsa projeyi yeni sezonda da ekranlarda görmeye devam edebiliriz. Bu yüzden gelecek birkaç hafta dizinin gidişatını belirleyeceğe benziyor. Dizinin yeni sezonda yayınlanması reyting oranlarıyla belli olacak.