Seksenler Dizisinin Yayın Tarihi Değişiyor! TRT 1 Seksenler Akşam mı Yayınlanacak?

Seksenler Dizisinin Yayın Tarihi Değişiyor! TRT 1 Seksenler Akşam mı Yayınlanacak?

Seksenler dizisindeki yayın saati o kadar çok değişti ki sevilen dizinin akşam ekrana geleceği öğrenildi. Günlük dizi formatında bilinen dizinin Pazartesi günü yayın tarihi değişiyor. Peki TRT 1 bu değişikliği neden yapıyor. İşte dizinin yeni sezondaki akıbeti ve çok daha fazlası haberimizde.

A+A-

Seksenler dizisi, yeni bölümleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Dizinin yeni sezondaki yayın saati değişecek. Ancak Pazartesi günündeki saati şimdiden değişmişe benziyor. Bu hızlı değişimin nedeni merak edildi. Diziye yeni katılan oyuncuların uyum sağladığı artık rahatlıkla görülebiliyor. Zeynep Demirel ve Reha Özcan'ın başarılı performansları diziyi olumlu etkiledi. İlker Ayrık'ın da uzun süre sonra diziye dönmesi herkesi sevindirdi. Fehmi Baba'nın olmayışı ise derinden hissediliyor.

Seksenler Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin yayın saatlerindeki değişiklik 30 Ağustos'ta geçerli olacak. Yeni bölümü 22.30'da ekrana gelmesi bekleniyor. Normal saatinde Zafer Bayramı'na özel bir filmin yayınlanacağı açıklandı. Tozkoparan İskender Zafer filminin yayınlanmasından sonraki haftada saatlerin stabil şekilde devam edeceği belirtiliyor.

Seksenler Yayın Saatleri Tamamen Değişecek!

Seksenler dizisinin yayın saatleriyle ilgili bir değişiklik yapılacak. Bu değişiklik Seksenler'i günlük dizi haline getirecek. Yüksek ihtimalle hafta içi her gün saat 18.00'da yayınlanabilir. Şu an yaz mevsimine göre hareket ediliyor ve haftada yalnızca iki gün ekrana geliyor. Dizinin genel formatı günlük dizi formatı üzerine kurulu. Bu konuda oyunculardan bir açıklama gelmedi ancak TRT 1'in her sene yaptığı gibi bu sene de benzer bir hamle yapması olası gözüküyor.