Sen Çal Kapımı Başrol Oyuncusundan Final Açıklaması

Sen Çal Kapımı Başrol Oyuncusundan Final Açıklaması

Son zamanlarda reytinglerde düşüş gösteren Sen Çal Kapımı dizisinde neler oluyor? Dizide reytinglerin düşmesi sonrasında final ne zaman yapılacak diye sorular da sorulmaya başladı. Öte yandan Sen Çal Kapımı dizisinin yakışıklı oyuncusu olan Kerem Bursin, önemli açıklamalarda bulundu! İşte detaylar!

A+A-

Uzun süreden beri sosyal medyada gündem olmayı başaran bir dizi olarak karşımıza çıkan Sen Çal Kapımı dizisinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Son zamanlarda dizinin reytinglerde istenileni verememesi dizi filmin finalinin ne zaman yapılacağı sorusunu da beraberinde getiriyor! Bu arada Kerem Bursin ile Hande Erçel arasında bir aşk yaşandığı iddiası da gündemi iyice meşgul ediyor!

Dizideki Aşk Gerçek Mi Oluyor?

Sen Çal Kapımı dizisinin iki oyuncusu olan Kerem Bursin ile Hande Erçel arasında aşk yaşandığına dair haberlerin yaygınlaşması sonrasında; meraklı gözler ikilinin üzerine çevrildi. Öte yandan dizinin yakışıklı oyuncusu Kerem Bursin de sessizliğini bozdu! İddialara karşı açıklamada bulunan yakışıklı oyuncu, sadece Hande Erçel ile iyi bir arkadaş olduklarını ifade etti.

Dizide Hande Erçel’le güzel bir uyumu yakaladıklarını ifade eden Kerem Bursin; iddiaların asılsız olduğunu da açıkladı. Biz işimizi yapıyoruz diyen yakışıklı oyuncu, söz konusu iddiaların gündem yer almasına da şaşırdığını ifade etti. Öte yandan dizinin ne zaman sonlanacağını bilmediğini aktaran Kerem Bursin, diziyi 83 milyona beğendirmek için ellerinden geleni yaptıklarını da ifade etti!