Sen Çal Kapımı Dizisi Başlamadan Bitiyor mu? FOX TV Yaz Dizilerini Açıkladı

Sen Çal Kapımı Dizisi Başlamadan Bitiyor mu? FOX TV Yaz Dizilerini Açıkladı

FOX TV bu sezon birçok dizinin fişini çekti. Yeni sezona yeni projeler ile başlamak isteyen kanal, birçok dizi ile yollarını ayırdı. FOX TV reyting kıyımına başlarken izleyiciler Sen Çal Kapımı dizisinin akıbetini merak ediyor. Dizi severler, Sen Çal Kapımı dizisinin akıbetini sorguluyor. İşte detaylar...

A+A-

Bunun dışında Sen Çal Kapımı dizisi geçtiğimiz aylarda sezon finaline girmişti. FOX TV, diziyi bitirmek yerine yaz projesi yapma kararı aldı. Hatta tanıtım filmi ile ekranlara gelen Sen Çal Kapımı dizisi birçok izleyici tarafından da şimdiden merak ediyor.

Dizinin sezon arasına girmesinin ardından FOX TV, yeni projerini açıkladı. Kanal, ekranların tek romantik komedi dizisi olan Sen Çal Kapımı adlı yapıma bir yenisini daha ekleme kararı aldı.

FOX TV Yeni Projeleri İle Gündem Yarattı

FOX TV yeni projeleri ile gündem yarattı. Yeni sezon hazırlığına giren kanallar arasında en çok konuşulan ise FOX TV oldu. Kanal Aşk Mantık İntikam dizisinin tanıtım filmini yayınlayarak, yayın tarihini açıkladı. Bunun ardından izleyici Sen Çal Kapımı dizisi ile eş değerde ilan Aşk Mantık İntikam dizisini şimdiden merakla bekliyor.

hande-ercel-001.jpg

Kimi izleyiciler ise dizinin Sen Çal Kapımı adlı yapımın yerine geldiğini ve reyting kıyımının sürdüğünü iddia etti. Sosyal medya kullanıcıları Sen Çal Kapımı dizinin akıbetini merak ederken, tanıtım filmi ile şimdiden zirveye yerleşen dizi, şimdiden rakiplerine meydan okudu.

Sen Çal Kapımı Disizinin Tanıtım Filmi Rekor Üstüne Rekor Kırdı

Sen Çal Kapımı dizisinin tanıtım filmi rekor üstüne rekor kırdı. Sezon arasına girmesinin ardından çekimleri devam eden Sen Çal Kapımı dizisi tanıtım filmi ile sosyal medyayı salladı. Hatta dizinin şimdiden büyük reyting getireceği bile konuşuluyor.