Sen Çal Kapımı Dizisi Bu Gidişle Erken Final Yapacak! Sen Çal Kapımı Neden İzlenmiyor?

Sen Çal Kapımı Dizisi Bu Gidişle Erken Final Yapacak! Sen Çal Kapımı Neden İzlenmiyor?

Sen Çal Kapımı dizisinin reyting kaybettiği görüldü. Dizinin böylesine çökmesi ilk önce Fox TV'yi düşündürdü. Sen Çal Kapımı erken final yapacak mı? Sen Çal kapımı Dizisi neden izlenmedi? Dizideki oyuncu ayrılıkları reytingleri düşürmüş olabilir. Ancak reyting düşüşünde farklı nedenler de bulunuyor.

A+A-

Fox TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi, yeni sezonuna rağmen düştük reyting kurbanı oldu. Dizinin yeni bölümünün yayınlandığı gece sosyal medyadan çok fazla destek gelmişti. Ancak bu destekler televizyonda karşılık bulmadı. Fox TV, buna neden olan sorunu merak ediyor. Çünkü ister istemez Fox TV'nin de hevesi kaçmış vaziyette. Sen Çal Kapımı dizisi bu kadar heyecanlı anlar yaşatırken televizyona gelindiğinde neden az izleniyor?

Sen Çal Kapımı Dizisi Neden İzlenmiyor?

Dizinin izlenmeme nedenlerinden biri olarak sağlam bir rakibinin olmasını söyleyebiliriz. Çünkü Sen Çal Kapımı dizisi, Kuruluş Osman dizisi ile rekabet ediyor. Haliyle reytinglerinin biraz daha düşük gelmesi normal karşılanmakta. ATV 'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisi çok iyi bir ivme yakaladı. Diğer nedenler arasında ise Sen Çal Kapımı'nın fragmanlarda tüm olay örgüsünü yayınlaması duruyor. Pek çok kişi, sürprizli içerikleri olan dizileri izlemeyi tercih etmekte.

Sen Çal Kapımı Erken Final Yapacak mı?

Sen Çal Kapımı dizisinin erken final yapması bekleniyor. Bu sezon 11  bölüm yayınlayacağı açıklanmıştı. Ancak reytingleri çok düşerse belki de birkaç bölüm erken final yapabilir. Bu konu hakkında pek çok görüş mevcut. Yine de dizinin ilerleyen bölümlerini beklemek daha doğru olacaktır. Ayrıca resmi bir açıklama da yayınlanmadı.