Sen Çal Kapımı Dizisinde Beklenmedik Karar Şaşırttı!

Sen Çal Kapımı Dizisinde Beklenmedik Karar Şaşırttı!

Ekranların iddialı yapımları arasında yer alan Sen Çal Kapımı dizisinde neler oluyor? Dizide en son alınan karar sonrasında dizinin son halinin nasıl olacağı sorusu iyiden iyice sorulmaya başlandı! İşte Sen Çal Kapımı dizisinde yaşanan güncel gelişmeler!

A+A-

Sel Çal Kapımı son zamanlarda yeni kararlarla akıllarda soru işareti uyandırıyor! Bilindiği üzere dizi de Deniz karakterini canlandıran Sarp Can Köroğlu; özellikle etkili performansıyla da ilgi odağıydı. Ancak dizideki son gelişmeler Sarp Can Köroğlu’nun dizideki durumunun nasıl olacağı sorusunu da beraberinde getirdi! Dizide Deniz karakterinin çok büyük sorunlarla yüzleşmek zorunda kalacak olması; akıllarda soru işareti oluşmasına neden oldu!

Deniz Karsu’yu Zor Bir Dönem Başladı!

Sen Çal Kapımı Dizisinin önemli bir kahramanımız olarak karşımıza çıkan Deniz karakterini dizide zor bir dönem bekliyor! Çünkü dizide Eda ile boşanmak zorunda kalacak olan Deniz; bundan sonra zor bir döneme girecek gibi!

Sen Çal Kapımı dizisinde Deniz ile Eda arasında nikah yapılmıştı. Ancak bu nikah sanki biraz gönülsüze benziyor. Zira nikahtan sonra çift birbirlerine bir türlü ısınamıyor. Bu arada Serkan karakteri de yeniden Eda’yı hatırlıyor.

Yaşanan olaylar sonrasında ise Deniz karakteri izleyicilerden tepki çekecek olaylara da karışıyor. Özellikle Deniz ile Selin arasındaki gelişmeler; izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor! Bu arada dizinin yeni bölümünde hangi olayların yaşanacağı konusu da önemli bir merak konusu olarak karşımıza çıkıyor!