Sen Çal Kapımı Dizisinde Bu Değişiklik Yeter Artık Dedirtti! İzleyiciler Kanala Tepkisini Gösterdi!

Sen Çal Kapımı Dizisinde Bu Değişiklik Yeter Artık Dedirtti! İzleyiciler Kanala Tepkisini Gösterdi!

Sen Çal Kapımı dizisi yakın zamanda sezon finali yapacak. Ancak başarılı dizinin sezon finali yapmasına yakın bir süre yayın saatinin değiştirilmesi büyük olay yarattı. Bundan sonra her zaman bu saatte yayınlanacak ise izleyiciler diziyi izlemeyebilir. Sen Çal Kapımı yayın saati değişikliği izleyicileri kızdırdı...

A+A-

Sen Çal Kapımı dizisinde yaşanan değişim izleyiciyi olumsuz etkileyebilir. Zira bu değişim sonrası dizinin reyting oranlarında önemli bir kayıp yaşanabileceği vurgulanıyor. Fox TV'nin dizilere yer vermek adına pek çok diziyi finale götüreceği iddia edilmişti. Yeni projelerin dizide yayınlanması amaçlanıyordu. Ancak Sen Çal Kapımı gibi yurt dışına da içerik üreten başarılı bir dizinin bu değişime maruz kalması hayranlarını kızdırdı. İzleyiciler bu duruma karşı açık açık öfkeli.

Sen Çal Kapımı Yayın Tarihi Değişecek!

Sen Çal Kapımı dizisinin normal zamanda 20.00'te yeni bölümü yayınlanıyordu. Ancak neredeyse 3 saatlik bir farkla beraber 22.45'te yayınlanmasına karar verildi. Böylelikle Sen Çal Kapımı dizisi için önemli bir gelişme yaşandı. İzleyicilerin dizinin yeni bölümünü anlık olarak izlemesi için bu saatleri beklemesi gerekecek.

İzleyiciler Kanala Öfkeli!

Yapılan bu değişiklikten sonra Sen Çal Kapımı dizisinin reytingleri düşebilir. Çünkü izleyiciler kanalın bu kararına hem ayak uyduramayabilir hem de sitemlerinden ötürü izlemeyebilir. Bakalım dizi hakkında farklı bir karar verilecek mi?