Sen Çal Kapımı Dizisinin Final Söylentilerine Hande Erçel’den Yanıt Gecikmedi

Sen Çal Kapımı Dizisinin Final Söylentilerine Hande Erçel’den Yanıt Gecikmedi

Fox TV ekranlarından her Cumartesi akşamı yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin final söylentilerine Hande Erçel'den yanıt geldi. Yetenekli oyuncu Hande Erçel, final söylentileri ile alakalı bakın neler söyledi. Sen Çal Kapımı dizisi final yapmaya mı hazırlanıyor? Fox TV final kararı mı aldı?

A+A-

Fox TV ekranlarının sevilen Sen Çal Kapımı dizisi hakkında açıklama yapıldı. Fox TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi ekranlara veda mı ediyor? Her Cumartesi günü izleyicisi ile buluşan Sen Çal Kapımı dizisi hakkında ne gibi gelişmeler yaşanıyor?

Dizinin final yapıp yapmayacağı hala tartışılırken, Hande Erçel dizinin final ile alakalı herhangi bir açıklama yapılmadığını söyledi. Dizinin final yapacağına dair söylentilere ise Kerem Bursin’den ise herhangi bir açıklama gelmedi.

Dizi Rakiplerine Karşı Yoluna Devam Ediyor!

Dizi rakiplerine karşı yoluna devam ediyor! Fox TV ekranlarının romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı ekranlara gelmeye devam ediyor. Rakiplerine karşı Cumartesi akşamları izleyicisi ile buluşan Sen Çal Kapımı dizisi hakkında Hande Erçel, dizinin final yapacağına dair söylentilere cevap verdi. Erçel, dizinin final yapmayacağını belirtti.

sen-cal-kapimi-dizisi-001.jpg

Zaman zaman reyting olarak düşüş yaşayan dizi, tekrar eski reytinglerini ulaşıyor. Her Cumartesi günü Gönül Dağı, Kuzey Yıldızı ve Kardeşlerim adlı dizilerine karşı savaşan Sen Çal Kapımı dizisi kendi izleyici kitlesi ile yoluna devam ediyor. Şu ana kadar Sen Çal Kapımı dizisinin final yapacağına dair söylentiler aldı başını gidiyor.

Resmi Bir Açıklama Yapılmadı!

Resmi bir açıklama yapılmadı! Dizinin yönetiminden final kararına dair herhangi bir açıklama gelmedi. Ayrıca Savaşçı dizisinin 4. sezonuna başlamasının ardından dizinin yayın günü için bekletildiği bir ortamda Sen Çal Kapımı dizisi şimdiye kadar muhteşem bir duruş sergiledi.

Öte yandan dizinin 37. bölümü ise renkli sahnelere kucak açtı. Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümünde Eda ve Deniz ilişkisi nereye gidecek? Selin hamile kaldı mı? Eda ve Serkan’ın aşklarında bütün engeller kalkacak? İzleyiciye keyifli anlar yaşatan Sen Çal Kapımı dizisinin 37. bölümünün 1. fragmanı yayınlandı.