Sen Çal Kapımı Dizisinin Fişi Çekildi! Sen Çal Kapımı Başrol Oyuncuları Birbirine Girdi

Sen Çal Kapımı Dizisinin Fişi Çekildi! Sen Çal Kapımı Başrol Oyuncuları Birbirine Girdi

FOX TV’nin reyting rekortmeni dizilerinden birisi olan Sen Çal Kapımı dizisi için final çanları çalmaya başladı. Sen Çal Kapımı dizisinin final tarihi netleşti. Dizinin başrol oyuncuları hakkında neler söylendi. Sen Çal Kapımı dizisi ne zaman final yapacak? Sen Çal Kapımı dizisinin hayranlarına müjde bakın başrol oyuncuları nasıl geri dönecek. Hepsi ve daha fazlası haberimizde…

A+A-

Çarşamba günü ekranlara gelen romantik komedi tarzındaki dizi ilk sezonu ile damga vurmuştu. Yine yaz aylarında başlayan dizi başrol oyuncularının arasındaki uyum ve başarılı bir ekiple çalışmanın avantajıyla birlikte reytingleri alt üst etmişti. Dizi yeni sezona başlamadan önce final yapacağı söylentileri yayılmaya başlanmıştı. Tüm bu söylentilere rağmen dizi ekranlara yeniden döndü. Şimdi ise final yapacağı kesinleşti.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Aşkı!

Dizinin başrollerinde yer alan ikili dizinin reytingleri düşmeye başladığı zaman aşklarını itiraf etmiş ve dizinin reytinglerini baya yükseltmişlerdi. İkilinin aşkı için ise reklam aşkı yorumları gelmiş ve inanılmamıştı. Bu söylentilere hiç aldırış etmeyen ikili birbirlerini ne kadar sevdiklerini her seferinde söylemeye ve göstermeye devam ettiler. İkili arasındaki aşk en çok Sen Çal Kapımı dizisine yaradı ve dizinin reytingleri baya yükseldi.

Sen Çal Kapımı Dizisinin Final Kararı Kesinleşti!

Dizinin ekran karşısındaki enerjisi ekran arkasına da yansıyor setten sık sık eğlenceleri paylaşımlar geliyordu. Alınan habere göre ekibin dağıldığı bilgisi geldi. Aslında reytinglerin yükselmesiyle birlikte yaz aylarının sonuna kadar ekranda olması beklenen dizi ekipten ayrılıklar olması sebebiyle erken final kararı aldı.  Dizi 53.bölüm ile ekranlara veda edecek. Dizinin hayranları bu habere çok üzülürken hayranlara sevindiren bir haber geldi. Hande ve Kerem bir sinema filmi için tekrar bir araya gelecek.