Sen Çal Kapımı Final Yapacaktı Ancak Diziden Şaşırtıcı Bir Çıkış Geldi!

Sen Çal Kapımı Final Yapacaktı Ancak Diziden Şaşırtıcı Bir Çıkış Geldi!

Sen Çal Kapımı dizisi, düşen reytingleri ve izlenme oranlarıyla final iddialarının kurbanı olmuştu. Öyle ki diziyi izleyenler yakında başarılı yapımın ekranlara veda edeceğini düşünüyordu. Ancak yaşanan son gelişmeler gösteriyor ki final yapma durumu bir süre askıya alınacak. Savaşçı dizisinin ne zaman ve hangi dizinin yerine yayınlanacağı ise henüz kesinleşmedi.

A+A-

FOX TV, yayınladığı diziler arasında en az bir diziye final yaptırarak Savaşçı dizisini yayına alacaktı. Ancak uzun zamandır beklenmekte olan bu durum bir türlü gerçekleşmedi. Üstelik Sen Çal Kapımı dizisinin final yapacağına yönelik iddialar mevcutken dizi yayın hayatına tüm heyecanıyla devam ediyor. Her geçen gün daha da iyi bir konuma yükselmekte olan Sen Çal Kapımı, geçmişteki düşüşünü toparlama konusunda önemli bir gayret göstermekte. Peki Sen Çal Kapımı dizisi final yapmayacak mı? Savaşçı dizisi izleyicilerinin beklemekte olduğu düşünülürse en az bir dizinin ekranlara veda etmesi gerekiyor.

Savaşçı Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Savaşçı dizisi için hali hazırda pek çok sahnenin ve bölümün çekildiği bilgisi ulaştı. Buna bakılırsa Savaşçı dizisinin ne zaman yayınlanacağını merak konusu haline geldi. Çünkü şu an istenilirse dizinin yayınlanmasına başlanabilir. Ancak bir şekilde yayın tarihi erteleniyor ve diğer dizilerin de yayın hayatı devam ediyor. Tamer Karadağlı'nın belirttiğine göre Savaşçı dizisi için 4 bölüm çoktan çekildi bile. Her hafta yeni bölümlerin çekileceği düşünülürse geçen sürede stok bölüm sayısı da artmış olacak.

Sen Çal Kapımı Final Yapmıyor!

Sen Çal Kapımı'nın uzun bir süre daha final yapmayacağı belirlendi. Nedenine gelecek olursak izleyicilerin beğenisini kazanan ve aynı zamanda yayın haklarının yurt dışına satılması diziyi olumlu etkiledi. Başarılı dizi artık yurt içiyle sınırlı kalmayıp yurt dışına da yönelmiş oldu. Eğer Sen Çal Kapımı final yaparsa yalnızca Türkiye'de elde edilen reytinglere değil aynı zamanda belli başlı kaynaklardan aldığı yayın hakkı ödemelerine de veda etmiş olacak. Bu açıdan bakıldığında dizinin başrolünde oynayan Kerem Bursin ile Hande Erçel'in dizide önemli bir rol üstlendiğini belirtebiliriz. İkili bir dönem aralarında aşk olduğu iddiası ile anılmıştı ancak bu iddialar yalanlandı. Daha sonra ise aralarındaki samimiyetin git gide arttığı gözlemlendi. Şu sıralar ise daha da normal bir ilişkiye sahip oldukları izlenimini veriyorlar. Ancak bilinen bir şey varsa o  da Sen Çal Kapımı dizisinin her geçen gün daha da iyi olduğu. Dizinin şu an için final yapması beklenmiyor.