Sen Çal Kapımı Kerem Bürsin'in İtirafı Üzerinde Hande Erçel Diziden Ayrılıyor mu?

Sen Çal Kapımı Kerem Bürsin'in İtirafı Üzerinde Hande Erçel Diziden Ayrılıyor mu?

Hande Erçel'in Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılacağı konuşuluyor. Kerem Bürsin'in canlı yayında yaptığı konuşma sonrası böyle bir iddia yayıldı. Ünlü oyuncunun her şey güzel giderken diziden neden ayrılmak istediği ise merak konusu haline geldi. Bürsin'in açıklamaları ise izleyicilerin dikkatini çekti.

A+A-

Sen Çal Kapımı dizisindeki iki başrolden biri olana Hande Erçel, diziden ayrılabilir. Rol arkadaşı Kerem Bürsin'in yaptığı açıklamalar sonrasında ayrılık ihtimali artan oyuncunun hangi dizide oynayacağı ve neden ayrılacağı merak konusu oldu. Son zamanlarda dizide oynadığı rolün dışında farklı reklam kampanyalarında da boy gösteren ünlü ismin oldukça yoğun olduğu gözüküyor. Bu yoğunluğa bir ara verip Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılması gündeme geldi.

Sen Çal Kapımı Hande Erçel Ayrılığı!

Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılacak mı? Başarılı ve güzel oyuncunun son dönemde yaptıkları dikkat çekiyor. Dizide canlandırdığı rolün yaz aylarından itibaren magazin gündemine düşmesi ve Kerem Bürsin ile uzun bir zaman konuşulması dizinin reytinglerine yansımıştı. Ancak artık o kadar reyting alınmadığından ötürü dizinin final yapabileceği ifade ediliyor. Dizi yine de yayın hayatına devam edebilir.

Kerem Bürsin'den Hande Erçel Yorumu

Kerem Bürsin, sosyal medya hesabından açtığı canlı yayınında kullanıcıların sorularını yanıtladı. Hande Erçel'in nerede olduğunu soran bir kullanıcıya ise bunu bilmediğini ve Hande'nin sette çok fazla durmayıp diğer işlerine de vakit ayırdığını belirtti. Bu açıklama sonrası kullanıcılar Hande Erçel'in Sen Çal Kapımı'dan ayrılabileceğini düşündü. Ünlü oyuncunun eskisi kadar diziye önem vermediği yönündeki iddialar arttı.

Hande Erçel Diziden Ne Zaman Ayrılacak?

Hande Erçel'in dizi ayrılığı konusunda kesin bir tarih yok fakat bu iddialar sonrasında oyuncunun yapacağı hamle yakın zamanda belli olacak. Belki de diziden hiç ayrılmayacak. Yoğunluğu nedeniyle dizi setlerine yeteri kadar uğraması oldukça normal karşılanabilir bir şey. Son zamanlarda reklam anlaşmalarına ağırlık vermesi de kabul edilebilir.