Sen Çal Kapımı tam gaz devam ederken Cam Tavanlar’da final kapıda!

Sen Çal Kapımı tam gaz devam ederken Cam Tavanlar’da final kapıda!

Yazın yayınlanmakta olan diziler azaldı. Bu sebepten ekrana gelen yapımlara ilgi de epey düştü… Hem izleyici kitlesi hem de dizi sayısı önemli ölçüde azaldı. Çarşamba günü yayınlanan diziler arasındaki rekabetten Kuruluş Osman geçen hafta sezon finali yaparak ayrılmıştı. Şimdilerde ise iki dizinin mücadelesi sürmeye devam ediyor.

A+A-

Fox TV’de ekranlara gelmekte olan romantik komedi konseptli Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisinin hikâyesi hâlâ merak uyandırıyor. İkilinin birbirine uyumlu hâlleri izleyicileri ekrana sürüklüyor. Dizide ki Eda ve Serkan ilişkisi yine ilgi çekmeye devam ediyor. Sen Çal Kapımı dizisi Çarşamba akşamı gene çok iyi reytingler getirdi.

Show TV’nin ise tüm dizilerinin bitmesinden sonra yayın hayatına başlayan Cam Tavanlar dizisinde Kubilay Aka ile Bensu Soral ikilisi başrol koltuğunu paylaşmıştı. Dizinin ilk 4 bölümlük performansı değerlendirildiğinde hikâye ve oyunculuk açısından tam not alsa da, ara ara Bensu Soral’ın Leyla karakterine tam olarak uyum sağlayamadığı eleştirilerinin de arkası kesilmiyor.

Cam Tavanlar dizisinin reyting sonuçlari ise işlerin pek de yolunda gitmediğini kanıtlar nitelikte. Dizi düşük reyting almaya devam ediyor. Çarşamba akşamı yayınlanan tüm diziler arasında 9. sırada yer alan Cam Tavanlar dizisi, AB’de tüm diziler arasında 12. sırada yerini aldı. Dizi ABC1’de ise 11. oldu.