Seni Çok Bekledim Bu Sahne Çok Konuşuldu! Dizide Resmen Oldu..

Seni Çok Bekledim Bu Sahne Çok Konuşuldu! Dizide Resmen Oldu..

Seni Çok Bekledim dizisinin yeni bölümünde Kadir ve Ayliz arasındaki gelişmelere daha sık değinilecek. Dedesinin beklenmedik ve anlam verilemeyen ölümü karşısında araştırmalar yapan ve bazı gerçeklere ulaşan Kadir, aynı zamanda Cemal ile yaptığı tartışma nedeniyle kendini bir hayli kötü hissedecek.

A+A-

Seni Çok Bekledim dizisinde işler karışmaya başlıyor. Dizinin yeni bölümünde Kadir'in tavırları ve Ayliz ile olan konuşması diziye damgasını vuracak. Ancak her şeyden önce dedesiyle ilgili gerçekler daha ayrıntılı bir şekilde işlenecek. Son haftalarda heyecanın dozunu artıran dizinin artık reyting anlamında da olumlu bir gelişme kaydetmesi bekleniyor. Seni Çok Bekledim dizisinde neler yaşanıyor?

Kadir Dedesinin Ölümüyle Yüzleşti

Kadir'in dedesinin esrarengiz ölümü karşısında araştırmalarını sürdürüyor. Dedesinin şaşırtan ölümünü aydınlattıktan sonra ise bunu Ayliz ile paylaşma kararı alacak. Ancak bu iş o kadar kolay değil. Kadir'in mücadele etmesi gereken kişi sayısı, yaşanan çeşitli tartışmalardan sonra daha da katlanacak.

Kadir ve Cemal Kavgası

Kadir ve Cemal'in arası git gide açılmaktadır. İkilinin artık birbiriyle olan arasının bozulduğu görülüyor. Bu da demek oluyor ki Kadir artık Cemal ile de bir savaş içerisine girecektir. Zamanla safındaki insan sayısının azalması ve bir yandan da öğrendiği gerçekleri sindirmeye çalışması kendisini olumsuz yönde etkileyecek.  Ancak güçlü kalmak zorunda olduğunu bildiği için bu sorunların da üstesinden gelecek.