Seni Çok Bekledim Dizisi Başrol Oyuncusu Diziden Resmen Ayrıldı

Seni Çok Bekledim Dizisi Başrol Oyuncusu Diziden Resmen Ayrıldı

Seni Çok Bekledim dizisinde önemli gelişmeler yaşandı. Başrol oyuncusunun diziden ayrılması çok konuşuldu. Peki Seni Çok Bekledim'de ünlü oyuncu diziden neden ayrıldı? Dizinin reytingleri artmaya devam ederken oyuncunun ayrılığı da bir o kadar konuşuldu. Sibel karakterine hayat veren Nihan Büyükağaç artık dizide oynamayacak...

A+A-

Seni Çok Bekledim dizisinin yeni bölümünde yaşananlar izleyiciyi şok etmeyi başardı. Adeta şaşkınlıkla izlenen dizide oyuncunun diziden ayrılması çok konuşuldu. Sosyal medyaya da bakılacak olursa pek çok kişi oyuncunun aniden diziden ayrılmasını tuhaf bulmakta. Diziye katılmasıyla ayrılması resmen bir oldu. Henüz 8 bölüm çekilen Seni Çok Bekledim dizisinde bu ani ayrılık neden yaşandı?

Seni Çok Bekledim Sibel Diziden Ayrıldı

Seni Çok Bekledim dizisinde Ayliz karakterinin annesini canlandıran Sibel, diziden ayrıldı. Diziden ayrılma nedeni olarak öldürülmesi ise büyük dikkat çekti. Sibel'in bildiği pek çok sır aynı zamanda bazı kişiler için tehdit niteliğindeydi. Bu nedenle öldürüldüğü biliniyor. Aynı zamanda Sibel karakteriyle ilgili yaşanan gelişmeler arasında geçmişi de büyük dikkat çekmekteydi. Büyük zorluklarla büyüyen ve geçmişte yaşadığı sıkıntılarla bilinen Sibel, adeta bir hiç uğruna hayatını kaybetti.

Sibel'i Kim Neden Öldürdü?

Seni Çok Bekledim dizisinde Sibel'i Cemal'in öldürdüğü görüldü. Cemal'in öldürme nedeni ise tamamen bireysel olarak çıkarlarını korumak içindi. Çünkü Sibel, bilmesi gerekenden fazla şey bildiği için Cemal bu durum karşısında önlem almak istedi. Ancak aldığı önlem ne kadar mantıklı ve sağlıklı o konuda izleyiciler görüş ayrılığı yaşıyor. Bakıldığında, potansiyel bir riski ortadan kaldırmaya çalışsa da Sibel'i öldürerek daha büyük sorunların kapısını açtığı da düşünülebilir. Söz konusu dizide yaşanan olaylar dizinin gidişatını önemli anlamda etkileyecek gibi gözüküyor. Başrollerinde oynayan oyuncuların yanı sıra diğer karakterlerin de dizide etkili olduğu gözden kaçmadı. Dizinin, reyting sıkıntısı çekerken artık daha da iyi bir konuma gelmeye çalıştığı görülüyor. Erol ile ilgili bilinmezliklerin yavaş yavaş gün yüzüne çıkacağı yeni bölümler bizleri bekliyor olacak. Büyük gerçekler daha fazla saklanacak gibi durmuyor. Eğer Cemal yeni bir önlem almaz ise yakın zamanda pek çok kişi bu gerçeği öğrenecek.