Serenay Sarıkaya Ekranlara Masumlar Apartmanı Dizisi İle Dönüyor! Masumlar Apartmanı Dizisinin Yeni Oyuncusu Serenay…

Serenay Sarıkaya Ekranlara Masumlar Apartmanı Dizisi İle Dönüyor! Masumlar Apartmanı Dizisinin Yeni Oyuncusu Serenay…

TRT1’in en iddialı dizisinden sürpriz bir hamle sevilen diziye öyle bir isim dahil oldu ki yer yerinden oynadı. Masumlar Apartmanı dizisine Fahriye Evcen’in katılması beklenirken başka bir isim geldi. Serenay Sarıkaya’nın katıldığı dizide neler olacak? Güzel oyuncu dizide kalıcı mı? Masumlar Apartmanı dizisinde başka hangi sürprizler bizi bekliyor…

A+A-

Farah Zeynep Abdullah’ın ayrıldığı Masumlar Apartmanı dizisi için yeni başrol arayışları sürmektedir. Diziye daha önce Fahriye Evcen’in katılacağı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Daha sonra ünlü oyuncu ile anlaşmaya varılamadığı haberleri gelmişti. Bunun üzerine farklı bir isim arayan dizi Serenay Sarıkaya ile anlaştı. Merve Dizdar ve Ezgi Mola ile çok yakın oldukları bilinen ünlü güzel ricaların üzerine dizide oynamayı kabul etti.

Serenay Sarıkaya Masumlar Apartmanı Dizisinde!

Yer aldığı her dizi ile gündem olan güzel oyuncu birçok dizide rol aldı. Bu dizilerden en çok dikkat çekenleri ise Medcezir, Fi, Lale Devri, Adanalı dizileridir. Ekranlarda uzun süredir görmediğimiz güzel oyuncu ekranlara tekrar geri dönmeyi planlıyor. Başarılı oyuncu Masumlar Apartmanı dizisi ile ilk 5 bölüm için anlaşma yaptı. Dizinin geri kalan bölümlerinde yer alıp almayacağı ise ilerleyen günlerde belli olacak.

Masumlar Aparmanı Dizisi Değişiyor…

TRT1’in sevilen dizisinde sürprizler bitmiyor. İlk başta Serenay Sarıkaya sürprizi yapan dizi şimdi ise farklı bir karar aldı. Yeni sezonda 60 dakikalık dizileri ekranlara getirmeye başlayacak olan TRT1 bu dizilerden birisinin de Masumlar Apartmanı olabileceği iddia edildi. Dizinin yeni sezonu Eylül ayından itibaren ekranlarda olacak.