Set Kavgasında Oktay Kaynarca İçin Mahkeme Kararı Şoku!

Set Kavgasında Oktay Kaynarca İçin Mahkeme Kararı Şoku!

EDHO dizisinde set çalışanlarının otelde uğradığı saldırıya ilişkin mahkemeden şaşırtan karar geldi. Oktay Kaynarca'nın da içinde bulunduğu birkaç oyuncu için zorla getirilme kararı çıktı. Peki ünlü oyuncunun olayla ilgisi ne? ATV dizisinde başrol oynayan Oktay Kaynarca detayı izleyicileri de şok etti. EDHO dizisi oyuncularının başına gelenler...

A+A-

Geçtiğimiz yıl set çalışanları ve otel müşterileri arasında yaşanan kavga ile ilgili yeni kararlar ortaya çıktı. Mahkeme, bazı isimler için getirilme kararı çıktı. Oktay Kaynarca'nın da aralarında bulunduğu 5 kişi için bu karar verildi. Yaşanan olayla ilgili duruşmaya katılmadıkları ortaya çıktı. Peki otelde yaşanan olayın perde arkasında ne gibi detaylar vardı?

Set Çalışanlarına Saldırıldı!

Set çalışanları küfür, tehdit ve saldırıya uğramıştı. EDHO dizisi çalışanlarıyla beraber otel müşterisi arasında yaşanan arbedeye ilişkin çeşitli ifadeler alındı. Saldırıda bulunan kişi Şiyar, arkadaşları ile olay yerinde yaşanan sorundan ötürü sorgulandı. Arkadaşları Şiyar'ı savunurken, otel görevlisi ise iki tarafın da olayları körüklediğini vurguladı. 

Oktay Kaynarca da Oradaydı

Oktay Kaynarca'nın otele yakın bir konumda olmasından ötürü kendisinin de mahkemedeki ifadesi merak ediliyordu. Ancak Burçak Çataklı, Yunus Emre Yıldırımer, Bercin Aydoğan ve Tevfik Erman Kutlu'yla beraber Oktay Kaynarca için zorla getirilme kararının verildiği öğrenildi. Duruşmaya katılmamasından ötürü bu kararın verildiği vurgulanıyor. ATV'de yeni sezonuna başlayacak dizinin en kısa sürede ekrana gelmesi beklenmekte. Dizi çekimleri sürerken bu olayların gündeme gelmesi izleyicileri heyecanlandırdı.