Sevilen Oyuncu Hayatını Kaybetti! Menajeri Oyuncunun Öldüğünü Duyurdu

Sevilen Oyuncu Hayatını Kaybetti! Menajeri Oyuncunun Öldüğünü Duyurdu

Usta Oyuncu Hayatını Kaybetti. Neden Lance Reddick Die? Amerikalı ustanın oyuncusu öldü. Peki Lance Reddick kimdir? Lance Reddick neden öldü?

A+A-

Lost, The Wire, Fringe ve Resident Evil gibi büyük ses getiren yapımlarda rol alan usta oyuncu Lance Reddick hayatını kaybetti. ve John Wick filmindeki performansıyla da geniş bir hayran kitlesine ulaşan ABD'li oyuncu Lance Reddick, evinde ölü halde bulundu. Peki Lance Reddick neden öldü? Lance Reddick kimdir?

Usta oyuncunun ölümünden bir gün önce sosyal medya hesabından köpekleriyle evinde çektirdiği bir fotoğraf ortaya çıktı.The Wire dizisindeki Cedric Daniels ve Fringe dizisindeki Philip Broyles karakterleriyle adını dünya çapında duyuran 60 yaşındaki Lance Reddick, John Wick film serisindeki rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Başarılarıyla konuşulan usta oyuncunun hayatını kaybettiği öğrenildi. Peki Lance Reddick neden öldü? Lance Reddick kimdir?

Usta aktörün menajeri Mia Hansen tarafından yayınlanan açıklamaya göre Reddick dün, Los Angeles'ın Studio City bölgesindeki evinde saat 9: 30'da ölü bulundu. Lance Reddick'in doğal sebeplerden öldüğü açıklanırken ölümüyle ilgili başka bir detay paylaşılmadı. Hayvanseverliğiyle de tanınan usta oyuncu, vefatından bir gün önce evinde köpekleriyle poz vererek sosyal medya hesabından paylaşmıştı.2011 yılında Stephanie Reddick ile evlenen usta oyuncu, iki çocuk babasıydı.

Etiketler :