Sevinç Kıranlı'nın Yeni Dizi Projesi: Başım Belada

Sevinç Kıranlı'nın Yeni Dizi Projesi: Başım Belada

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sevilen oyuncusu Sevinç Kıranlı, uzun bir aradan sonra yeni dizi projesi Başım Belada ile geri dönüyor. Keremcem ve Merih Öztürk'ün başrolünde yer aldığı dizi, dram, komedi ve aksiyon özelliklerini bir arada taşıyor. Detaylar haberimizde!

A+A-

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hatice karakteriyle yer alan Sevinç Kıranlı, uzun bir aradan sonra tekrar ekranlarda! Kendisine gelen teklifler arasında bir atv projesini seçen oyuncu, Başım Belada isimli dizi ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Başrollerinde Keremcem ile Merih Öztürk ikilisinin yer aldığı dizi, hem dram hem komedi hem de aksiyon özelliklerini bir arada taşıyor. Sevinç Kıranlı, bu projenin kendisi için çok özel olduğunu ve beklediğine değdiğini söylüyor. Peki, Sevinç Kıranlı kimdir ve oyunculuk kariyerinde neler yapmıştır?

SEVİNÇ KIRANLI KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan Sevinç Kıranlı, 1992 yılından bu yana farklı dizi ve sinema filmleriyle pek çok farklı karakteri canlandırdı. Mahallenin Muhtarları, Ruhsar ve Yılan Hikayesi gibi unutulmaz dizi projelerinde rol aldıktan sonra, 2000’li yılların iddialı dizilerinden Cannım Annem, Gümüş, Doktorlar gibi projelerde de yer almıştır.

2015 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle yeniden setlere dönen Sevinç Kıranlı, izleyicilerin kalbini kazanmıştı. Şimdi ise Başım Belada isimli dizi ile bir kez daha hayranlarının karşısına çıkıyor.

BAŞIM BELADA DİZİSİ HAKKINDA

Başım Belada dizisi, komedi, dram ve aksiyon özelliklerini bir arada barındıran bir yapım olarak dikkat çekiyor. Keremcem ve Merih Öztürk ikilisinin başrollerinde yer aldığı dizi, Sevinç Kıranlı gibi önemli isimleri de kadrosunda bulunduruyor.

Sevinç Kıranlı, Başım Belada dizisinin kendisi için çok özel olduğunu ve çok güzel bir cast yapıldığını belirtiyor. Hem kamera önü hem de kamera arkasında çalıştığı ekip arkadaşlarının birbirinden tatlı insanlardan oluştuğunu söyleyen oyuncu, dizinin izleyicilere yansıyacak olmasından çok emin olduğunu ifade ediyor.