Şevval Sam Yasak Elma'dan Ayrılıp Sevgilisiyle o işe başladı

Şevval Sam Yasak Elma'dan Ayrılıp Sevgilisiyle o işe başladı

Şevval Sam'ın Ender karakterini canlandırarak Yasak Elma'da rol aldığı dönem geride kalıyor. Yasak Elma dizisinden en yakın zamanda ayrılacak. Sevgilisi Sarp Maden'in kendisini proje için davet etmesi üzerine müzik kariyerine yönelmeye karar verdi. Peki Şevval Sam gibi başarılı bir oyuncu oyunculuk kariyerine son mu veriyor? Şevval Sam Diziden ne zaman ayrılacak?

A+A-

Uzun süredir dizide yer alan ve başrol karakterlerinden biri olan Şevval Sam'ın diziye veda edeceği öğrenildi. Başarılı ismin diziye neden bu kadar erken ve aniden veda edeceği ise merak ediliyor. Ender karakterini canlandırarak milyonların beğenisini kazanan ünlü oyuncu, bir süredir Fox TV'de yer alan Yasak Elma dizisinde oynuyordu. Ancak ayrılık nedeni tamamen müzik tutkunu olmasıyla ilgili.

Şevval Sam Müzik Yapacak!

Şevval Sam'ın şarkı söylemeyi ne kadar çok sevdiği bilinmekte. Öyle ki sevgilisi Sarp Maden ile de çeşitli müzikler yaparak videoya çektiler. Şevval Sam'ın sesi Sarp Maden'in ise çalgı becerisi ile güzel bir müzik ortaya çıkıyor. İkilinin uzun süredir birlikte olduğu ve beraber sanatla ilgilendiği bilinmekte.

Sarp Maden'in Projesine Katılacak!

Şevval Sam, sevgilisi Sarp Maden'den gelen teklifi kabul ederek onunla bir projeye katılacak. Böylelikle güzel oyuncunun bir süre oyunculuk kariyerine ara vereceği öğrenildi. Sesi güzel olan Şevval Sam'ın Sarp Maden ile ortaya nasıl bir proje çıkaracağı merakla bekleniyor. Yasak Elma dizisinden ayrılığı da kesinleşmiş oldu.