Şeyma Subaşı İçin Hayatın Sonu! Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Mohammed Al Saloussi Ayrıldı! Şeyma Subaşı Hakkında Şok Açıklamalar…

Şeyma Subaşı İçin Hayatın Sonu! Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Mohammed Al Saloussi Ayrıldı! Şeyma Subaşı Hakkında Şok Açıklamalar…

Şeyma Subaşı ve Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi en çok konuşulan haberler arasında. Geçtiğimiz günlerde yakında evleneceklerini duyuran Şeyma Subaşı mutluluğunu sosyal medyada paylaşmıştı. Şeyma Subaşı’nın mutluluğu uzun sürmedi. Şeyma Subaşı’ndan üzücü haberler… Şeyma Subaşı ayrıldı mı?

A+A-

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra sosyal medya üzerinden yaptığı her paylaşım ile olay olmaya devam eden Şeyma Subaşı bu sefer ise sevgilisi ile gündemde. Bir süre önce aşk yaşadıkları haberleri ile sosyal medyayı sallayan çift uzun bir tatil yaptı. Tatilde Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın kızları Melisa’da eşlik ettik. Daha sonra ise Mohammed Al Saloussi tarafından muhteşem bir evlilik teklifi aldı. Teklifi kabul eden Şeyma Subaşı mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Şeyma Subaşı’nın Mutluluğu Uzun Sürmedi!

Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarda Şeyma Subaşı’nın hamile olduğu iddia edilmişti. Bu haberlerin yalan olduğunu söyleyen Subaşı kısa bir süre önce sosyal medyada hesabından yaptığı paylaşım ile hamile olduğunu ve hamileliğinin keyfini çıkartmak için evliliği ertelediklerini herkese duyurmuştu.  Bu haber herkesi şaşırtmışken dün yapılan açıklamada bebeğini kaybettiğini söyleyerek bir kez daha herkesi şaşırttı.

Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Ayrıldı mı?

Düşük yaptığı haberlerinden sonra çok üzgün olduğu bilenen Şeyma Subaşı soluğu plajda aldı. Sevgilisinin yanında olmaması ise gözlerden kaçmadı. İkilinin ayrıldığı iddiaları ortaya atıldı. Üzgün olduğu gözlerden kaçmayan Şeyma Subaşı’nın sürekli telefona bakması ise gözlerden kaçmadı.