Show TV Arıza Dizisi için Kararını Açıkladı! Arıza Dizisi Final Yapıyor..

Show TV Arıza Dizisi için Kararını Açıkladı! Arıza Dizisi Final Yapıyor..

Arıza dizisi 30. bölümde final yapma kararı almıştı. Dizinin final fragmanları yayınlandı ve büyük bekleyiş başladı. Fragmanda göreceğimiz üzere Ali Rıza'nın karşısına çıkacak önemli bir gelişme bulunuyor. İzleyiciler mutlu sona ulaşacak başrol karakterini heyecanlı bir şekilde izleyecek. Dizinin gidişatı şu an için çok iyi ilerlemekte. Finalde de güzel olaylar yaşanacak.

A+A-

Arıza dizisi için final kararı verilmişti. Ancak sevilen dizinin ne zaman final yapacağı hakkında net bir bilgi bulunmuyordu. Gelişmeler yakın zamanda ortaya çıktı. Buna göre Arıza'nın yayın hayatının sonlanacağı tarih hakkında daha fazla bilgiye sahip olduk.  Peki Arıza dizisi ne zaman final yapıyor?

Arıza Dizisi Final Fragmanı Yayınlandı

Arıza dizisi, 30. bölümünde final yapacağını açıkladı. Yani dizinin sona ermesine saatler kaldı. Dizide Ali Rıza'nın intikam almak için pek çok kişiyi öldürdüğünü görmüştük. Bu savaştan hemen sonra Ali Rıza alacağı haberle büyük bir sevinç yaşayacak. İzleyenler bu güze haberin ne olduğunu merak ediyor.

Halide Hamile Olduğunu Açıkladı!

Ali Rıza'nın baba olacağını öğrenmesi dizide yaşanan en güzel gelişmelerden biriydi. Dizinin final yapması da buna bağlı olarak gerçekleşecek. Mutlu sonla bitecek dizide her şey yolunda gidiyor. İzleyiciler dizinin final yapmasını istemese de ne yazık ki Arıza dizisinin son bölümünü izlemiş olacağız. Arıza dizisinden boşalacak yeri hangi projenin dolduracağı ise henüz bilinmiyor.

Etiketler : ,