Show TV Bir Dizisinin Daha Fişini Çekti! Cam Tavanlar Final Yapıyor…

Show TV Bir Dizisinin Daha Fişini Çekti! Cam Tavanlar Final Yapıyor…

Kış aylarında birçok aksiyon dizileri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi yaz aylarında tökezledi. Yaz aylarının başlamasıyla birlikte hayatımıza giren Cam Tavanlar dizisi hakkında açıklama yapıldı. Oyuncuların bile şok olduğu durum karşısında kimse bir şey diyemedi. Peki dizi neden beğenilmedi. Cam Tavanlar ne zaman final yapıyor…

A+A-

Çarşamba günü ekranlara gelen dizi birçok kadının iş dünyasında çektiği zorlukları anlatmasıyla yaz sezonuna iddia bir şekilde başladı fakat bu iddia çok uzun sürmedi. Dizinin rakipleri karşısında sert bir duruş sergileyememesi dizinin sonunu getirdi. Dizinin oyuncuları sosyal medyayı etkilemeyi başardı fakat bu etkinin dizi üzerinde güçlü bir etkisi olmadı. Durum böyle olunca Show TV kanalı dizi hakkında bir karar verdi.

Cam Tavanlar Neden Bitiyor…

Dizi ilk başta başrol oyuncularının uyumsuzlukları ile gündeme geldi. Başrol oyuncularının birbiri ile olmadığını ayrı ayrı farklı projelerde görmek istediklerini söylediler. Özellikle Bensu  Soral’ın bu rol için uygun olmadığını bu karakterin ona oturmadığını söylediler. Durum böyle olunca ikili arasındaki uyumsuzluk düşüncesi diziye de yansıdı. Peki kanal ne yapmayı düşünüyor.

Cam Tavanlar Yolun Sonunda…

Dizinin internet üzerinden izlenme oranları çok yüksek fakat TV’de izlenme oranları çakılmış durumda. Dizinin TV’de izlenmemesi Show TV kanalını rahatsız ediyor ve bu duruma el attı. Dizinin 8.bölümlük anlaşması bulunmaktadır. Kanal bir şans verip birkaç bölüm daha beklemek istedi fakat reytinglerde hala bir yükselme olmazsa 8 bölüm bile beklemeyip yayında kaldırma olasılığı var.