Show TV İkinci Çukur Dizisini Yayına Sokuyor! Dizilerin Yayın Akışı Resmen Değişecek..

Show TV İkinci Çukur Dizisini Yayına Sokuyor! Dizilerin Yayın Akışı Resmen Değişecek..

Show TV, en az Çukur dizisi kadar etkili bir yapımla anlaştı. Yakında yeni sezonuna başlayacak dizi merak ediyor. Kanal, aldığı karar doğrultusunda pek çok dizi ile vedalaşacak ve yeni bir yayın programı yaratacak. Peki Çukur'u andıran dizinin ismi nedir? Yeni dizi yayın hayatına ne zaman başlıyor?

A+A-

Çukur dizisi, reyting rekorları kırarak yıllarca ekranda kalmıştı. Ancak senaryonun bitmesiyle dizinin final yapması bir oldu. Başarılı oyunculara yer veren yapımdan sonra hangi dizinin onun yerini alacağı araştırılıyordu. Yapılan açıklamalar gösteriyor ki beklenen dizi geldi. Üstelik senaryosu ile benzerlik göstermese de yapımın aynı kalitede ortaya çıkacağı konuşuldu. Son zamanların sevilen dizisi artık yerini yeni diziye bırakacak.

Akif Dizisi Oyuncuları

Akif dizisinde Murat Yıldırım başrolde oynuyor. Damla Sönmez ve Simay Barlas kendisine eşlik edecek. Ramo dizisinden sonraki yeni dizisi merak edilen Murat Yıldırım, hayranlarına müjdeli haberi verdi. Dizide oynayan isimler arasında Ahmet Mümtaz Taylan'da bulunmakta. Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Füsun Demirel ve Ayten Soykök gibi oyuncular kadroyu iyice güzel hale getirecek.

Akif Dizisi Ekim'de Başlayabilir!

Dizinin yayın tarihi belli olmadığı için yüksek ihtimalle Ekim ayında başlaması öngörülüyor. Akif dizisinin ne zaman başlayacağını yakında resmi tarihiyle beraber duyurabiliriz. 1930'lu yılların Hatay'ının anlatılacağı dizide ilginç ve dikkat çeken olaylar yaşanacak. Dizinin tarihi bir atmosferde çekileceği ve bunun için sağlam hazırlıklar yapıldığı belirtiliyor. Bu nedenle diziyi izlemeye karar vermeden önce bir kez daha düşünmelisiniz.