Show TV Resti Çekti! Cam Tavanlar Dizisi için Yolun Sonu…

Show TV Resti Çekti! Cam Tavanlar Dizisi için Yolun Sonu…

Yaz dönemine baya iddialı başlayan fakat beklenen ilgiyi bulamayan dizi final kararı aldı. Cam Tavanlar Dizisi sert çakıldı. Diziden kötü haberler gelmeye başladı. Cam Tavanlar dizisinin reytingleri nasıl? Cam Tavanlar dizisinin son bölümünde neler oldu? Dizinin oyuncuları kim? Cam Tavanlar dizisi final mi yapıyor? Cam Tavanlar dizisinin son bölümü ne zaman?

A+A-

Show TV ekranlarında yayınlanan dizi umduğunu bulamadı başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın yer aldığı dizi kanalın beklentisini karşılayamadı. Dizi konusu olarak ilk birkaç bölümde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı fakat reytinglerde durum pek öyle olmadı. Dizi resmen kaçıldı. Durum böyle olunca kanal bir kara vermek zorunda kaldı.

Cam Tavanlar Dizisi Final!

Dizinin en çok konuşulanı ise başroller arasındaki uyum problemiydi Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın dizi için uygun olmadığı gündeme geldi. Bensu Soral’ın yanına farklı birçok isim söylendi. Ojo Pictures, Cam Tavanlar dizisi için Kanal D ekranlarında yer alan Hekimoğlu dizisini bitirmişti. Şimdi ise Cam Tavanlar dizisinden umduğunu bulamadı. Durum böyle olunca kanal dizinin final yapması kararını aldı. Alınan duyumlara göre Cam Tavanlar dizisi Temmuz ayının sonuna doğru ekranlara veda ediyor.

Cam Tavanlar Dizisinde Ne Oldu?

Son bölümünde Cem ve Leyla arasındaki gerilim tavan yaptı. Leyla, Cem’in projesini onaylamadı bunu duyan Cem çılgına döner. İkili arasında savaş çıkar. Paraya sıkışan Leyla ne yapacağını bilemez tam o sırada Cem’den ilginç bir teklif gelir. Cem bir gala için Leyla’nın restoranı kullanmak ister zor durumda kalan Leyla bunu kabul eder ve Cem, Leyla’dan intikam almak için elinden gelen her şeyi yapar. Son sahnede ise ikili arasında romantik anlar yaşanır.