Show TV Reyting Rekorları Kıracak Dizisini Buldu Bile! İkinci Çukur Dizisi Geliyor..

Show TV Reyting Rekorları Kıracak Dizisini Buldu Bile! İkinci Çukur Dizisi Geliyor..

Show TV, Çukur ve birkaç dizinin finalinden sonra dizi kıtlığı yaşadı. Az izlenen ve düşük reytingli dizilerden memnun kalmayan kanal, yeni bir proje ile anlaştı. Başrollerinde Ramo'nun efsane oyuncusu da bulunuyor. Ünlü oyuncularla donatılmış dizinin ismi ve konusu merak edildi. Show TV'den yeni proje çok yakında geliyor.

A+A-

Çukur dizisi sona erdikten sonra hangi Show TV'nin hangi diziyle patlama yapacağı merak konusu olmuştu. Sevilen dizi bitti ancak yeni bir proje geliyor. Üstelik bu dizinin Ramo ile olan bağlantısı dikkat çekecek. Ramo'nun başrolündeki oyuncu Murat Yıldırım artık Aziz dizisinde oynayacak. Peki Aziz dizisi konusu nedir? Oyuncu kadrosu da çok merak edildi.

Aziz Dizisi Konusu

Aziz dizisinin konusu 1930'lu yıllarının Türkiye'sini anlatıyor. Dolayısıyla eskiye dair pek çok sahne göreceğiz. Bunun için özel dekorlar seçilirken, yapımda gösterilen çaba oldukça fazla. Dizi setinde çekilen bazı fotoğraflar da basına sızdırıldı. Böylelikle izleyicilerin meraklı bekleyişi başladı. Aziz dizisi ne zaman yayınlanacak?

Aziz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Muray Yıldırım'ın yanı sıra Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Füsun Demirel, Ayten Soykök ve Suzan Kardeş dizide oynayacak. Ayrıca başrol oyuncusu olarak Damla Sönmez ve Simay Barlas ile de anlaşıldı.

Aziz Yayın Tarihi

Show TV, Aziz dizisi için yayın tarihi henüz belli olmadı. Fakat kanalın farklı bir dizi yayınlamadığı tarih için gerekli düzenlemeler yapılacaktır. Dizi çekimleri belirli bir noktaya gelince fragman ve yayın tarihi bilgileri de verilecek.